ublogoPro svou nezaměnitelnou chuť a jednoduchou přípravu je asijská kuchyně oblíbená po celém světě. Jídla asijské kuchyně jsou velice kořeněná a aromatická, přitom rozmanitá a zdravá.

Přesně taková, jaká by měla být i naše strava.   

Exotické omáčky

omackaK hlavním surovinám asijské kuchyně patří rýže, kuřecí a hovězí maso, mořští živočichové, zelenina, ovoce, aromatické koření a sójové omáčky. Chuť Asie nabízí řada omáček Uncle Ben´s, díky kterým dokáže úplně každý snadno a rychle připravit skvělou, chutnou a zdravou večeři pro celou rodinu. Omáčky Uncle Ben´s jsou vyráběné výhradně z kvalitních surovin, mají 100% přírodní složení, obsahují kousky křupavé zeleniny. Konzervují se pomocí pasterizace, při které neprochází varem, a proto si zachovávají maximum vitamínů a zelenina v nich není rozvařená. Sytě červenou barvu jim dodávají kvalitní rajčata, která je zároveň i zahušťují. Veškerá použitá barviva, koření a stabilizátory jsou přírodního původu.

Výběrová rýže

ubryze1Neodmyslitelnou součástí nejen asijské kuchyně je rýže, která tvoří základ jídelníčku většiny lidí na celém světě. Jednou z nejkvalitnějších rýží na světě je rýže Uncle Ben´s. Její příprava je velmi snadná, po uvaření zůstává nelepivá a krásně bílá, jednotlivá zrníčka nejsou polámaná, mají vynikající chuť a jsou velmi dobře stravitelná. Výrobce klade důraz na výběr kvalitních odrůd, které jsou sice dražší, ale zato výrazně chutnější. Proces výroby rýže Uncle Ben´s podléhá rozsáhlému procesu kontroly. Každé zrníčko je 215x kontrolované v několika fázích od sběru až k zákazníkovi. Rýže Uncle Ben´s jsou upraveny procesem parbolizace, při kterém nedochází k omílání tmavé slupky broušením jako u běžných rýží, ale slupka se napaří horkou parou a pak stáhne. Rýže si tak zachovává více vitamínů a minerálních látek (běžně odstraněných broušením), které jsou těsně pod slupkou.

koza

Tip: Vychutnejte si čínský nový rok

V Číně je největším a nejdelším svátkem provázeným desítkami tradic a samozřejmě i bohatou hostinou čínský nový rok, který patří k významným svátkům v celé jihovýchodní Asii. Jeho oslavy začínají prvním a končí patnáctým dnem prvního lunárního měsíce čínského kalendáře. Datum čínského nového roku je určeno astronomicky, letos začíná 19. února, kdy vystřídá rychlý rok Koně plný změn rok Kozy ve znamení mírumilovnosti a klidu. V rámci oslav čínského nového roku připravila značka Uncle Ben´s akci, ve které můžete vyhrát rýži Uncle Ben´s nebo pánev Tescoma.

Více informací najdete na www.unclebens.cz.

jidlo

Reklama