Sluníčko už se nám pomalu začíná předvádět v celé své kráse a my postupně odhazujeme svršky. Teplé kabáty a kozačky se už uložily ke spánku a na řadu přicházejí kraťasy, sukně a trička s krátkým rukávem. Co ale dělat, když je pokožka po zimě vysušená a šupinatá? Pokud ji potřebujete rychle hydratovat, svěřte se účinkům panenského kokosového oleje.

Lázně Kostelec u Zlína nabízejí ve svých sezonních nabídkách Májový wellnýsek, který je jako stvořený pro ty, kdo si chtějí odpočinout a zregenerovat své tělo včetně pokožky. V rámci Májového wellnýsku si mohou klienti dopřát zábal s panenským kokosovým olejem. Parafínový zábal s 30% obsahem čistého panenského kokosového oleje je určený pro všechny se suchou a citlivou pokožkou.

kokos

Jaké jsou účinky kokosového oleje?

Panenský kokosový olej patří mezi nejbezpečnější a nejefektivnější hydratační přírodní produkty. Pokožka ho velice dobře snáší a rychle a beze zbytku ho absorbuje. Kokosový olej nezanechává mastný efekt a má velmi silné hydratační vlastnosti. Díky tomu, že je panenský kokosový olej lisovaný za studena, uchovává si všechny důležité živiny a významné přírodní látky. Zároveň je bohatý na antioxidanty a díky vitamínům A, C a E zabraňuje stárnutí pokožky a má hojivý efekt. Panenský kokosový olej přináší pokožce okamžitou úlevu. Při dlouhodobém používání obnovuje pleť, posiluje její obranyschopnost a má pozitivní vliv na její vzhled.

kokos

„Zábal s panenským kokosovým olejem je vhodný pro péči o suchou a citlivou pokožku na různých místech těla. Obklady lze přiložit na klouby, záda či ramena. Zábal pokožku jednotlivých částí těla hydratuje a zabraňuje jejímu vysychání. Nízký bod tání kokosového oleje navíc umožňuje aplikovat zábal i klientům s vysokou citlivostí na teplo, k uvolňování totiž dochází již od cca 25 °C–27 °C.  Jemná exotická vůně umocňuje relaxační zážitek,“ dodává Jiří Fadler, obchodní ředitel Lázní Kostelec u Zlína.

lázně

V rámci Májového wellnýsku si můžete dopřát také indickou masáž hlavy a nechat si aplikovat kokosový olej na vlasy a vlasovou pokožku. Kokosový olej reguluje vypadávání vlasů, dodává jim lesk, změkčuje je, vyživuje vlasovou pokožku a dokáže zcela odstranit lupy.

Reklama