S nadměrným vypadáváním vlasů se potýká zhruba polovina lidské populace. Typickým obdobím pro padání vlasů je jaro a podzim. Jak předcházet tomuto problému? Vsaďte na několik ověřených domácích receptů pro podporu růstu vlasů.

vlasy

Med a vejce

Velmi příznivá kombinace pro vlasovou pokožku je směs medu a vaječných bílků. Postup je jednoduchý. Stačí pouze jemně vmasírovat do vlasů a nechat působit půl hodiny a poté důkladně opláchnout.

vlasy

 Skvělý pomocník, který lze nalézt snad v každé domácnosti

Bylinky - účinní pomocníci

Rozhodně nešlápnete vedle, jestliže šáhnete po rozmarýnu a šalvěji. Varnou nádobu naplňte vodou a v ní nechejte povařit obě bylinky. Výluh použijte k omývání vlasové pokožky po použití šamponu. Používejte několik týdnů po každém umytí. Tento účinný recept stimuluje vlasové kořínky, a tím podporuje také růst vlasů.

vlasy

Babičky věděly, proč je dobré znát byliny

Vsaďte na kokos

Velmi oblíbeným východoasijským prostředkem je kokosové mléko. Masírujte s ním pokožku hlavy po dobu 15 minut. Poté nechte kokosové mléko půl hodiny působit. Nakonec opláchněte teplou vodou. Tuto proceduru opakujte třikrát za týden.

vlasy

Dopřejte si kvalitní péči

Stop česání mokrých vlasů

Své kadeře kartáčujte pouze v případě, že jsou zcela vysušené. Mokré vlasy mají tendence se mnohem více cuchat a zamotávat. Ideálně nechte vlasy proschnout bez pomocí fénu.

vlasy

Proč se zbytečně trápit? Buďte vychytralá

STOP jarnímu padání vlasů

Pomalu se blížící jaro s sebou přináší zvýšené vypadávání vlasů, které netrápí pouze mužskou populaci. Je stále více žen, které musí tomuto nemilému problému čelit. Na rozdíl od mužů, nedochází u ženského pokolení k celkové ztrátě vlasů. Většinou se jedná pouze o přechodný stav, který je zapříčiněn různými faktory, jež se ale dají při troše dobré vůle pohodlně odstranit. Mnoha ženám se skvěle osvědčil doplněk stravy Reneval Neo, který obsahuje vyvážené množství aminokyselin, minerálů, vitamínů a nenasycených kyselin. V přípravku se dále nachází extrakty z pivovarských kvasnic, zlatého prosa a obilných klíčků. Reneval Neo využívá unikátní STOP-LOSS-HAIR complex™, což je speciálně technologicky vyvinutá směs: esenciální aminokyseliny, biotin, L-tyrosin, kyselina panthotenová, kyselina listová a zinek. Díky biotinu a zinku omezuje vypadávání vlasů a podporuje normální růst vlasů.

          vlasy                       

Unikátní doplněk stravy Reneval Neo

 

Neváhejte a vyzkoušejte přípravek Reneval Neo™, aby vaše vlasy mohly opět zazářit!

Při nákupu na www.renevalneo.cz zadejte kód FE73 a získejte slevu 30 %.                                 

Sleva je platná do 7. 3. 2016.

 

Reklama