reebok

Reebok pokračuje ve svém úspěšném tažení za krásnými a zdravějšími těly a představuje kolekci obuvi pro formování postavy Reebok EasyTone pro podzim a zimu 2010 - ojedinělou kolekci dámské obuvi, která v sobě nejlépe spojuje vlastnosti „domácí posilovny“ a žhavého módního doplňku. Vývojáři Reebok se opět předvedli v tom nejlepším světle - skloubili v obuvi unikátní technologii, nádherný čistý design, který vybízí ke každodennímu nošení, a vlastnosti, díky nimž si odteď budete každodenní procházky jen užívat.

Revoluční obuv Reebok EasyTone je založena na technologii balančních polštářů, umístěných pod patou a špičkou v podrážce boty, které při chůzi vytvářejí mírnou nestabilitu, a nutí tak klíčové svalové skupiny zadečku a nohou k vyšší aktivaci. Vlastně tak posilují za Vás bez vašeho vědomí.

Čas strávený v posilovně je díky EasyTone možné využít zajímavějším způsobem, protože krásný zadeček a štíhlé nohy si jednoduše vychodíte. Výsledky nošení Reebok EasyTone prokázal i nezávislý test University of Delaware (USA), z něhož vyplynulo, že s obuví dosáhnete až o 28 % vyšší aktivace hýžďových svalů a až o 11 % vyšší aktivace stehen a lýtek.

Kromě balančních polštářků v podrážce je většina modelů EasyTone vybavena bezešvou technologií SmoothFit, díky níž boty perfektně padnou a poskytují maximální komfort pro každodenní nošení. A navíc skvěle vypadají! Kolekce EasyTone pro podzim a zimu 2010 sestává z široké nabídky modelů, které nebudete váhat nazout i k pracovnímu outfitu. Boty mají krásné, čisté linie a jednotlivé modely jsou k dispozici v několika barevných variantách. Jednoduchý design z Reebok EasyTone dělá žhavý módní doplněk pro každou příležitost.

Lucie Vondráčková pro Reebok

vondr

Tváří značky Reebok a především obuvi Reebok EasyTone se pro nadcházející období stala zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková. Okamžitě si EasyTone pro jejich design i vlastnosti oblíbila. „Ráda v životě jedu na víc kolejích současně. Jedna pak krásně podporuje tu druhou. A s EasyTonama taková cesta souvisí. Jsem totiž chodec na dlouhé tratě. Takže když můžu tyhle své pěší štreky propojit se systémem, který za mě v botách EasyTone funguje zároveň jako posilovna, je to naprosto ideální procházka. :) A navíc nemusíte jezdit na dovolenou! Máte v nich totiž stejně fajn pocit, jako když chodíte po písečné pláži! :)"

Hlavní modely z kolekce pro podzim - zimu 2010

reebok

Máte rádi jednoduchost a styl? Dáváte přednost eleganci před sportovními tvary? Ideální volbou budou Reebok EasyTone Go Outside II, jejichž čistý design vás naprosto uchvátí. Vybrat si můžete ze čtyř barevných variant, a to v kombinaci černo-zlaté, stříbrné s výraznými červenými detaily, bílo-modré a neutrální černo-stříbrné. Hladká kůže v kombinaci s textilií a elegantní barvy, to je to, co povyšuje tuto klasickou sportovní botu na stylový kousek, bez kterého se podzimní šatník žádné ženy neobejde! Model EasyTone Go Outside II je k dispozici za cenu 2.299 Kč.

reebokPříznivkyním sportovní módy naopak utkví v paměti Reebok EasyTone ReeInspire II, které jako by vycházely z klasických tvarů sportovních bot. Jsou vyrobeny z kombinace lesklého syntetického materiálu s kůží pro lepší prodyšnost, navíc skvěle padnou díky bezešvé technologii SmoothFit. Model EasyTone ReeInspire II bude na trhu k dispozici ve dvou barevných variantách - v kombinaci černo-stříbrné s elegantními fialkovými detaily a černé se zlatými detaily a Reebok vektorem. Reebok EasyTone ReeInspire II bude za cenu 2.399 Kč.

Model Reebok EasyTone Passion do půli lýtek v nadčasové a elegantní černé barvě osloví především ženy, které v sychravých podzimních dnech hledají hřejivé obutí, a přitom chtějí využívat výhod technologie EasyTone. Polokozačky EasyTone Passion stojí 2.999 Kč.

Modely EasyTone pro sezónu podzim-zima 2010 zakoupíte ve značkových prodejnách Reebok v Praze (OC Arkády), Brně (OC Olympia) a Liberci (OC Nisa) a u vybraných prodejců.

Více informací najdete na www.reebok.cz

Reklama