Máme pro vás novou emulzi proti vráskám: EFFFI gold EXCLUSIVE! Je to vylepšená varianta oblíbené emulze proti vráskám EFFFI gold.

Složení nové emulze vychází ze složení původní emulze a využívá již ověřený syntetický hadí jed, který redukuje nervové signály. Právě ty vyvolávají stahy obličejových svalů, a mohou tak způsobovat vrásky.

Další obohacující složky

EFFFI gold EXCLUSIVE je navíc obohacena o liposomy, které dopravují účinné látky přípravku hluboko do kůže a napomáhají jejich efektivní a rychlé absorpci do kožních buněk. Vyhlazující účinek emulze je proto ještě intenzivnější a především rychlejší.

ef

Komplexního efektu v péči o kůži je pak dosaženo přidáním kyseliny hyaluronové a jojobového a avokádového oleje. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a vrásky vyplňuje. Jojobový olej, který je často nazýván tekutým zlatem, udržuje přirozenou vlhkost pokožky, má hojivé účinky a pečuje o podrážděnou pleť. Avokádový olej obsahuje velké množství sterolů a vitaminů a ošetřuje vysušenou pokožku.

Redukce vrásek už po první aplikaci

Účinnost EFFFI gold EXCLUSIVE byla klinicky testována dermatologem ve spolupráci se Státním zdravotním ústavem v Praze. Klinická studie prokázala výraznou redukci vrásek již po první aplikaci, rychlý nástup vyhlazujícího účinku a stabilní, prodloužený účinek, a to až po dobu 24 hodin po aplikaci. Významné vyhlazení a omezení plochy vrásek bylo pozorováno ve všech intervalech měření (1, 3, 6 i 24 hodin). Již hodinu po aplikaci došlo k průměrnému zlepšení o 33 % oproti původnímu stavu. Maximálního zlepšení bylo dosaženo za šest hodin po aplikaci, a sice až o 58,9 %. Velmi výrazný účinek přetrvával i po 24 hodinách od aplikace (průměrné zlepšení o 41,6 %).

ef

Kromě významné redukce jemných i hlubších mimických vrásek a rychlého nástupu účinku nabízí EFFFI gold EXCLUSIVE také ochranu pleti před nepříznivými vlivy životního prostředí. Má na pleť intenzivní relaxační účinek, zdokonaluje ji a udržuje ji v kondici. S efektem emulze je spokojená i ambasadorka produktu Zlata Adamovská, která má se značkou EFFFI nejednu pozitivní zkušenost.

Největší efekt v noci

Emulzi je vhodné nanášet na odlíčenou pleť především na noc, kdy je její působení nejefektivnější. Zabráníte tak vzniku vrásek, které se tvoří nechtěnými stahy mimických svalů ve spánku. Emulzi lze aplikovat na obličej, krk i dekolt. Emulzi EFFFI gold EXCLUSIVE je ideální kombinovat s emulzí EFFFI purple, která má zklidňující a osvěžující účinek a je vhodná k následné ranní aplikaci.

Díky jedinečnému patentovanému obalu, který zamezuje přístupu vzduchu, kontaminaci a vysychání, lze zaručit zachování kvality funkčních složek přípravku po celou dobu jeho užívání.

ef

Emulzi lze objednávat na www.efffi-e.cz nebo na tel. +420 601 394 218 za cenu 1260 Kč včetně poštovného a balného.

Reklama