V létě se zdobíme více. Je to celkem logické. Vždyť krásně dozlatova opálená kůže přímo vybízí ke krášlení, nemyslíte? A čím toho máme na sobě méně, tím více vyniknou různé ozdůbky. Od barevných korálků, přes náramky nepřeberných tvarů a barev, až po náušnice, které jsou v současnosti opravdu nepřehlédnutelné.

O čem bychom v jiném ročním období ani nezauvažovaly, v létě na sebe klidně a s radostí navěsíme. Býváme podstatně odvázanější, uvolněnější a sebevědomější. Zvláště na dovolené vůbec neřešíme, co by těm visacím náušnicím, které se nám pomalu dotýkají ramen, řekla sousedka nebo kolegyně z práce.
Je nám to krásně fuk. A to je dobře. Proč si alespoň v tomto krásném, ale zároveň krátkém období nedopřát nějakou tu výstřednůstku.

Pamatujete na jarní šperkovou předpověď? Ta jednoznačně hlásala giganty. Pro osvěžení klikněte ZDE.Že vám to připadá už moc? Jste drobná a v tak obří bižuterii byste se ztrácela? Nebo vám prostě takové šperky nic neříkají? Máte pravdu, není to nic pro jemné dušinky ani konzervativně založené ženy.Ale i takové mohu potěšit. V módě stále zůstává secese, glamour, ale i padesátá léta.
Stále frčí řetězy různých délek, šířek i masivnosti, broušené kameny, perly i filigránské detaily. Na obrázcích vidíte novou kolekci bižuterie od Avonu.
Já bych si vybrala ten náramek, a vy?

Líbí se vám masivní bižuterie, nebo dáváte přednost drobnější?
Nebo je pro vás nepřijatelná a nosíte jenom pravé šperky?
Napište nám svůj názor.

Reklama