Tak se nám páni politici zase vyznamenali. Tedy jen jeden. Selfie mánie postihla značnou část populace a nevyhnula se ani našim vládním představitelům. Někteří ale evidentně nevědí, kdy přestat, a tak se ozvala lidová tvořivost.

Zdeňka Škromacha zřejmě zachvátila euforie z toho, že se konečně taky někam vyvez‘. Radost z výletu a pobyt na čerstvém vzduchu pravděpodobně způsobily překysličení Zdeňkova mozku, a tak neváhal a jal se tvořit selfie fotky. Nějak mu ale ušlo, že stojí v pietním průvodu v koncentračním táboře Terezín, tudíž je takové chování poněkud nevhodné. Jeho fotka, kde si pořizuje selfie, obletěla celou republiku, a jelikož jsme národ vtipálků, kuriózní koláže za hranicí černého humoru na sebe nenechaly dlouho čekat.

\sfsdf

Je vidět, že Zdeněk nečte náš web, jinak by mu jistě neunikl článek o tom, že selfie fotky už jsou pasé. Doporučily bychom mu zaměřit se na novou zájmovou činnost, která by v budoucnu měla pořizování selfie nahradit. Je to olizování klik. Jen doufáme, že Zdeňka nenapadne příště olizovat kliky třeba v Osvětimi.

asefasef ysfse

Zdroj foto: Facebook

Reklama