Dobré ospalé dopoledne, posílám svůj příspěvek na dnešní téma:)

Jsem náměsíčný postrach!!!

Miluji spánek, stejně jako většina Žen-inek tady:) Ovšem mé okolí se hrozí chvíle, kdy „zatuhnu“. A proč? Jsem totiž náměsíčná. Nechlubím se, ale ani si nestěžuji. (ovšem na to má manžel docela odlišný názor). Vše začalo když jsem byla menší. Že jsem si povídala (občas i zpívala) ze spaní si naši nakonec časem zvykli. Když jsem jednou přinesla polštář k jejich posteli, stála nad ním cca 5 minut a následně pokračovala ve spánku – na polštáři na zemi – to už jim začalo být trošku divné. Když mě jednou našli spát ve vaně (nee nebyla jsem opilá, vážně ne!), začali se o mě strachovat. Bohužel rok od roku se má náměsíčnost zhoršovala.

Spala jsem všude možně (i nemožně) – od záchodu, po kuchyňskou linku.... Jednou mě dokonce našli spát ve skříni. Časté návštěvy u neurologa se staly součástí mého života. Bohužel. Výsledky léčby nepomáhali. Neurolog sliboval, že se po pubertě vše změní. Nezměnilo, ani po pubertě, ani po svatbě.  

Manžel bere místo mě prášky na spaní od doby, kdy jsem stála přes půlhodiny nad naší postelí a zpívala si:) Že Vám to připadá vtipné? Mě taky, protože mi o všech takových nočních zážitcích všichni pouze vypráví. Já si nic nepamatuji (díky bohu za to). Ovšem když jsem se ve tři ráno sebrala a začala vysávat, to už muži došla trpělivost. Uvažovali jsme, že budu spát ve svěrací kazajce, nebo přivázaná k posteli. Ovšem s ohledem na má lidská práva jsem nesouhlasila:)

A vůbec jsou moje noční výlety zajímavé. Jednou jsem si šla vypůjčit k sousedce hladkou mouku. Na tom by nebylo nic tak zajímavého, kdybych u ní nezvonila ve dvě ráno. Občas se projdu kolem naší chaty a ráno se hroozně divím, že mám zelené nohy od trávy. Ne nevymýšlím si. Zkrátka a dobře, spánek miluji, ale pro ostatní jsem náměsíčný postrach:) Hezký den a dobrou noc přeje Zdeničkaa

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Zdeničkoo, tak takové historky znám jen z grotesek. Myslela jsem, že je to nadsázka, a přitom existuješ jako důkaz pravdivosti. S tebou musí být v noci veselo. Třeba jednou půjdeš vyloupit banku. To by byl soudní proces, kterým by ses proslavila na celém světě.

Já mám jednu kamarádku, která ve spaní mluví a odpovídá na dotazy. Nedávno si stěžovala, že s ní její muž nemluví, protože se jí v noci ptal, zda ho miluje. Ona mu řekla všechno, co jí na něm vadí. V bdělém stavu by se toho nikdy neodvážila. Simona

Jak jste na tom se spaním vy, milé čtenářky? Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

Reklama