Tento sen není z mých raných dětských let, ale z období 13 – 18 roku. Jak už to tak bývá, každý chce mít jednou někoho, kdo ho bude milovat, ctít, podrží jej v těžké chvíli, obejme a políbí… Jelikož jsem měla dvě starší sestry, viděla jsem ideál krásy a ženskosti v nich. A okolí to vidělo zřejmě také. O kluky nikdy neměly nouzi. Motali se kolem nich blonďáci, jižanské typy, modroocí, hnědovlasí… Zkrátka všichni možní (často i nemožní). Nicméně sestry si uměly vybírat a ulovily vždy ty nejkrásnější doslova výstavní kousky.

A já jim záviděla, ale tak moc záviděla! Jednoho dne – bylo mi krásných 13 let – jsem přišla za maminkou a oznámila: ,,Mami, já chci kluka!“ Maminka se na mě rozpačitě podívala a řekla: ,,Sluníčko, tobě dvě sestřičky nestačí? My s tatínkem žádného kluka už asi neplánujeme…“ Dozvěděla jsem se i to, co jsem nechtěla. Maminka mě nepochopila. Začala jsem zpovídat své sestry. Jak k těm krásným princům z pohádky přišly? A jaktože se drží za ruce a hrozně se milujou? Já chci taky! Sestry měly však jiných starostí dost…

Tak jsem vzala osud do svých rukou a kluka si začala hledat sama. Období prvních lásek, pusinek a rozpačitého držení za ruce bylo předemnou. Když na mě v patnácti čekala první opravdová pusa, polekaně jsem ucukla a svého „vyvoleného“ zpražila slovy: ,,Co to jako sakra děláš? Fuj to je hnusný!!“ Od té doby jsem ho neviděla… Nečekaně:)

Lásek bylo čím dál víc a víc a já u každé doufala, že je to na celý život. Nikdy nebylo… Až tehdy v 18. Poznala jsem konečně prince svých snů. Byl to můj první a poslední kluk – nakonec jsem si ho vzala a máme spolu dvě krásné dcerky. A pokud zamnou některá z nich přijde: ,,Že chce kluka!“ Už budu vědět, co jim odpovědět a nebudu plácat nic o tom, že: ,,My s tatínkem už žádné další miminko nechceme „

Hezký den přeje Zdeničkaa

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Nesete si i vy z dětství nějakou křivdu nebo nesplněný sen? Napište nám svůj příběh. Váš příspěvek zveřejníme ještě dnes.

redakce@zena-in.cz

Reklama