krtekKrteček, myška, zajíc a ježek – kdo by je neznal, že? První animovaný film, v němž Krteček, animovaná postavička vytvořená výtvarníkem Zdeňkem Milerem, „hrál“ hlavní roli, byl natočen v roce 1957. Od té doby se z Krtečka stal fenomén – doslova a do písmene. Krtečkovy animované příběhy se proslavily po celém světe, vznikly desítky dětských knih, kompaktních disků či videokazet s krtečkovským obsahem.

21.2.2011 slaví autor Krtečka, Zdeněk Miler, devadesátiny.  Toto významné jubileum Zdeněk Miler bude moci oslavit společně s dětmi. Knižní web pro ně totiž přichystal zajímavou soutěž.

Soutěž pro děti:Namaluj obrázek pro Zdeňka Milera! 

Je vašemu dítěti nejvýše sedm let, má rádo Krtečka a rádo kreslí? Pak právě pro něj je určena následující soutěž. Nechte své dítko namalovat na čtvrtku formátu A4 nejoblíbenější postavičku z krtečkovských příběhů. Obrázek musí být podepsaný a na zadní straně napsaná adresa autora.

Výtvor je nutné zaslat na adresu:
Euromedia Group k.s.
 Nádražní 896/32
 Praha 5, 150 00.

krtekNa obálku nezapomeňte připsat heslo „KRTEK“, aby se obrázek dostal do správných rukou. Do soutěže budou zařazeny ty obrázky, které pošta doručí nejpozději 28.2.2011.

Prvních sto soutěžících dostane za obrázek pěknou knihu a ze všech došlých obrázků pak porota vyberem deset těch, které budou osobně předány panu Milerovi.

Obrázky budou také vystaveny internetových stránkách a chybět nebude ani výstavka v kamenných knihkupectvích.

Více na informací o soutěži najdete na stránkách knihkupectví www.knizniweb.cz

Reklama