Ani nevím, kdy to začalo, či spíše - kdy jsem si to uvědomila. Bude to už dobrých deset let, co se mi začaly zdát katastrofické sny. Dlouho jsem měla za to, že za ně může můj rozkolísaný manželský život a nespokojenost ve vztahu. Nicméně, začala jsem si ty nejzajímavější sny zapisovat, a na to, že jsou to sny věštecké, jsem přišla v okamžiku, kdy jsem si uvědomila, že se mi ve snu zdálo o velkých povodních, které byly v ČR v roce 2002.
 
Od té doby se mi zdálo docela dost snů předpovídajících většinou přírodní pohromy, z těch nejzajímavějších například o tsunami v Indonésii. Problém je v tom, že nikdy nevím, kde a kdy přesně se daná událost stane. Díky tomu, že si sny tohoto druhu zapisuji, jsem postupně zjistila, že se plní +/- do roka ode dne, kdy se mi sen zdál. Nejnovější věštecký sen se mi zdál asi před 3mi měsíci a byl o jaderné katastrofě, tak se jen modlím, aby se zrovna tenhleten nevyplnil.
 
Ale občas se mi zadaří i sen příjemnějšího druhu, jako například před měsícem, kdy jsem ve snu viděla vyplněnou sázenku sportky. Bohužel jsem si zapamatovala jen 4 čísla (1, 9, 10, 44), ostatní dvě jsem při probuzení zapomněla. Nedalo mi to a podala jsem sportku (podruhé ve svém životě). Za dva týdny vyšla v prvním tahu čísla: 1, 9, 10, (a nějaká další), ve druhém tahu: 1, 9, 10, 44 (a nějaká dvě další...).
Nevím, jestli se běžně stává, že vyjdou tři stejná čísla v obou tazích, ale zajímavé to určitě je :-).
Zapamatovat si i ta poslední dvě čísla, mohla jsem být v pěkném balíku    :-)))
 
Kadla

To aby člověk pořádně trénoval paměť, že? Někomu se to může evidentně dost vyplatit :-). Každopádně Vaše věštecké sny mě vrhají do nejistot ohledně jaderné katastrofy. Doufám, že tento sen věštecký nebyl. Asi by se hodilo popřát hodně klidných nocí...
Reklama