Vážená redakce,

i já občas (každý večer) sním. Než usínám, myslím na něco hezkého... Jenže jak usnu, moje sny se změní mnohdy v akční thriller.

Zrovna včera. Myslela jsem na jeden hezký romantický film, to proto, abych měla hezké sny. Jenže ouha! Z hodného a krásného hrdiny se v mém snu vyklubal křivák a padouch, který mě honil po New Yorku! Zahnal mě do ouzké uličky, která se stále zužovala, až jsem neměla žádné místo.

Pak se tam objevily nějaké dveře, které jsem rychle otevřela, a ocitla jsem se v nemocničním pokoji. U jedné postele se starší ženou stála Leona Černá ze Superstar, která mě k té ženě schovala pod peřinu. Jak jsem se tam hrabala, přes rozbité skleněné dveře se do pokoje dostal onen zlý krasavec.

Stáhla jsem peřinu na hlavu a čekala, co bude. Peřinu mi najednou strhl z hlavy a... Jenže to už nebyl žádný filmový herec, ale můj muž, který se klepal zimou, protože jsem byla zamotaná do jeho deky.

I když není tak krásný, jako byl ten herec, zachránil mě od hrozného konce. A tak, milé ženy-in, není všechno zlato, co se blýská. I z krasavce se může vyklubat padouch, který zmaří naše sny a představy. Není nad to mít svoji jistotu, byť né postavy manekýna, vedle sebe...

Ella


Děkujeme za zajímavý příspěvek :).

redakce@zena-in.cz

Reklama