„Co to po mně chceš? Nemůžu a nechci se vyholit celá. Za prvé to dá strašně práce a snad abych se za chvíli holila od hlavy až k patě… Vždyť už teď trávím v koupelně celé hodiny. To jsou nohy, podpaždí... Ty si máš oholit jenom obličej, a pořád abych ti to připomínala!“

 

Právě tato slova spustila Jiřina na manžela, který projevil přání, aby si „ji“ celou vyholila.

Od té doby už ale uběhly roky a situace i Jiřinin klín vypadají dnes už úplně jinak..

 

Jednoho dne, právě když měla Jiřina s manželem idylické období, si Jiřina začala pohrávat s myšlenkou, že se oholí se vším všudy. Stejně se její ochlupení stále zužovalo a ztenčovalo, nůžkama stříhala chloupky stále více a žiletkou zajížděla stále blíž a blíž...

 

V poslední době se s manželem vůbec nehádali a možná také díky tomu jejich sexuální život získával na intenzitě. Dokonce se jí stávalo, že si přes den vzpomněla na vášnivé hrátky, které prožila minulou noc. Nejednou jí tak projela vlna vzrušení na pracovní schůzce nebo při jízdě v tramvaji. I přesto, že jejich manželství trvalo již sedm let, stále se nacházeli a nalézali jeden druhého. Někdy překvapovala sama sebe.

 

„Něco na tom je, že žena přichází sexu skutečně na chuť až kolem třicítky,“ přicházelo jí poslední dny často na mysl.

 

Manžel byl o pár let starší a Jiřina chystala oslavu jeho pětatřicátých narozenin.

Byla mu hodnou ženou, a tak kromě obvyklých dárků pro něho přichystala ještě jedno překvapení..

 

Během noci po oslavě se v jejich posteli děly neobvyklé věci.

Jiřina nechala svítit lampičku a manžel ji začal líbat na prsou, na břiše. Těšila se a její vzrušení bylo jen díky tomu „novému pocitu“ daleko intenzivnější než jindy. To se ale stále nedalo porovnat s tím manželovým.

Když došel k místu tak odhalenému a tak nechráněnému a tak dychtivému a hlaďoučkému, nemohl se nabažit, nemohl se dost nasytit a líbal ji něžněji, intenzivněji a stále znovu a znovu.

 

V jistém slova smyslu nemusel.

Jiřina přicházela k orgasmům velmi snadno. Slova chvály a komplimenty z jeho jinak tolik zaměstnaných úst ji přiváděly k vrcholům velmi snadno. A možná to byly vrcholy, ke kterým se ve svých třiceti letech a po svých nemalých sexuálních zkušenostech, ještě nikdy nevyšplhala.

 

A stačilo tak málo. Splnit manželovi představy o hladkém klínu..

 

 

Jak jednoduché je způsobit revoluci v manželské posteli.

A co vy? Svěřte se Ženě-in.cz - jste „holátko“, nebo stále odoláváte?

Reklama