Děkujeme čtenářce s nickem lalica za jiný pohled na dnešní téma. Jak vidíte, je opravdu široké. Přečtěte si její příspěvek a můžete se inspirovat k napsání toho svého

Milá redakce, zcela určitě se obejdu bez pilotního průkazu a létaní v letadlech. Nikdy bych nevěřila, že mně do tohoto stroje někdy někdo dostane. Odolávala jsem hodně dlouho, až jednou nakoupil syn přes internet letenky " v akci" pro celou rodinu. Říct ne, to by mně měli všichni ostatní za " sralbotku" , tak jsem souhlasila. Kdyby někdo viděl, co jsem všechno měla v kabelce / tu jsem celý let třímala na kolenou, tak by se nestačil divit... Bohužel jsem se v letištní hale dopila zbytek minerálky a to jsem neměla dělat.

Tak strašně se mi chtělo,  že jsem ve výšce 9000 m musela navštívit toaletu. Jelikož trpím klaustrofobií,  tak jsem dveře zcela nezavřela, nechala jsem tam 2 prstíky, co kdybych se tam  zasekla. ...

Syn mi slíbil na narozeniny vyhlídkový let nad Ostravou, ať se pořádně " otrkám", ale nakonec jsem jej překecala na pivní lázně. Tam mi nehrozí žádné technické vymoženosti, které z duše nesnáším.

Abych nevyšla z cviku, ve čtvrtek letíme do Stockholmu. Kabelku už mám napěchovanou,  ještě navštívím obvoďáka /pro opiáty/ a vzhůru do oblak.......

lalica

Jak překonat strach techniky? I to je dobrý námět na příspěvek. Přidáte se? Technika není přece jen v domácnosti. Máte z nějaké techniky hrůzu?

Moje máma měla osypky z obyčejného auta. Když udělala čerstvě řidičák, porazila při couvání prázdnou popelnici a od té doby za volant už nikdy nesedla.

Která technická vymoženost vám nahání husí kůži? Před kterou máte respekt? Kterou jste naopak pokořila a jste na sebe hrdá?

Napište nám o tom, jak jste na tom s technikou na adresu:

redakce@zena-in.cz

6. indicie

Bez péra jsem v koncích

Odpověď: i když to nebyla otázka:

[10] 13042000 [*]

*modrá — #2 jestli je to to, co si myslím, tak to doma určitě máš. Sml22Sml30Sml22 A hojně používáš. ANO

 

 

Reklama