Rádi si vychutnáváte ovocný čaj i v teplém období, ale klasickým ledovým čajům se kvůli vysokému obsahu cukru raději vyhýbáte? Díky novince TEEKANNE FRESH ve třech lahodných příchutích si můžete vychutnat osvěžující studené čaje kdykoli a bez výčitek.

TEEKANNE FRESH je 100% čerstvý a přímo vylouhovaný ovocný čaj. Čajové směsi TEEKANNE FRESH jsou zality horkou vodou a dostatečně dlouho louhovány, výsledkem je 100% výluh z kvalitních ovocných čajů bez přidaných cukrů a barviv, díky čemuž skvěle zapadne i do jídelníčku všech vyznavačů zdravého životního stylu.

TEEKANNE FRESH je k dostání ve třech lahodných chutích, které vás během teplých měsíců zaručeně osvěží:

TEEKANNE FRESH

  • Granátové jablko a broskev: když granátové jablko potká broskev, spojí se to nejlepší ze dvou světů. Trochu trpké, jemně sladké, ale pořád přitažlivě dobré.
  • Hugo: léto, slunce, Hugo! Příchuť květů černého bezu, máty a limetky je už dlouho v létě velmi oblíbená.
  • Lesní ovoce a limetka: sladké miluje kyselé, je známo, že protiklady se přitahují, toto nevšední spojení je proto dokonalým letním osvěžením pro každého z nás.

TEEKANNE FRESH si můžete koupit v praktickém balení 0,5 l za maloobchodní cenu 19,90 Kč.

Objevte i další chutě čajů Teekanne nebo vyzkoušejte čajové recepty. Pro více informací a tipů navštivte www.teekanne.cz

čaj