Divný holky

 

Mám řidičák už drahně let, přes dvacet. Myslím že řídím dost dobře  a i když svižně, tak i bezpečně. Ale o tom se nebudu rozepisovat.

 

Moje vzpomínka je už pěkně letitá:

 

Někdy kolem dvacítky jsem se kamarádila s partou lidí, kteří kromě jiných zálib milovali vrtání se v autech. Někdo si koupil postarší plečku a tu jsme pak všelijak upravovali, aby byla dostatečně rychlá a reprezentativní (v rámci možností).

 

Jednou mě kamarádka z party Lucka vzala s sebou do komparzu na natáčení „Tří veteránů“ – znáte ty davové scény z tržiště a pod. V byla pauza na jídlo.

 

Seděly jsme s Luckou u stolu a přisedli si dva mladíci. Moc jme si jich nevšímaly a dál jsme se bavily. Po chvíli jsem se na ně podívala a musela jsem se začít chechtat. Oba na nás zírali s vidličkou na půl cestě k puse. V tu chvíli mi došlo, že naše téma rozhovoru asi není typicky dívčí: jak jsme zbrousily hlavu jednomu motoru, co udělat s karburátorem jiného, jak doladit u auta spojku a podobně. Hoši jen kroutili hlavami, že tohle ještě neviděli.

 

Později se mi ty motoristické zkušenosti hodily, ale dnes už bych nejedoucí auto jen zabouchla a šla volat žluté anděly.

 

Kačinka

 


 

Chápu, že jste chlapce poněkud překvapily. Sedět tam já, tak mi ta vidlička vypadne. Když žena ví hodně o motorech a má určité zkušenosti, tak pánové kroutí hlavou. A když neví, co má pod kapotou, tak se taky diví. Co vlastně naše druhé polovičky chtějí ?

 

 

                                                redakce@zena-in.cz

 

Napište nám k dnešnímu tématu.

 

Už jste někdy byla úplně zoufalá za volantem?

 

Chtěla jste auto zamknout a utéci?

 

Nebo nám chcete poslat fotku vašeho plechového miláčka?

 

 

 

 

Reklama