Můj nepříšernější zlozvyk je pojídání všeho sladkého - nic sladkého přede mnou neuteče, neujede a ani se neschová!!! Zkrátka všechno hned "zblajznu".
 
Fakt nevydržím jediný den bez kousku sladkého - nejradši mám čokošku v jakékoliv podobě - když je nejhůř, je dobrá i na vaření (ale to už jsem fakt zoufalá...). No a taky buchty, koblihy a všelijaké čokoládové tyčinky... No výčet by to byl obrovský - musí v tom být zkrátka CUKR!!
 
A můj recept pro všechny je: čím víc jíte čokošky, tím míň přibíráte na váze. Fakt nepřiberu ani deko - je to ta nejlepší dieta!
 
Ale na druhou stranu jsem otrokem čokošky - nemůžu projít kolem cukrárny, abych něco nekoupila.
 
Zlozvyk je to neškodný, ale mé okolí přivádí k šílenství!! Nedokážou pochopit, kolik toho sladkého spořádám, a netloustnu a netloustnu. Oni se na mě jen podívají a už mají o půl kila více...
 
No nevím, čím to je. Bojovat s tím nebudu - vlastně mi to vyhovuje a chutná. I když jednou jsem to zkoušela a podržte se: vydržela jsem 2 dny bez sladkého - to chce skoro potlesk.
 
ČOKOŠCE ZDAR A ZLOZVYKŮM TÉŽ!!
 
Six-sense

Mňam, mňam, asi si půjdu koupit něco dobrého a ponechám vás tu všechny samotné naší dnešní soutěži i zlozvykům. Jojo! Ale čokošku úplně nemusím - to spíš koblížek nebo koláč.

Máte zlozvyky? Nelžete! Víme, že máte!
Každý má.

Šťouráte se v nose?
Mlaskáte u jídla?
Koušete si nehty?
Ne? Děláte horší věci?
Sem s nimi!

Pomlouváte? Kradete?
Vybíráte kontejnery?
Nemyjete se?

Má lepší zlozvyk babička?
Manžel, tchyně nebo děti?

Pište, zajímavé zlozvyky odměníme!
redakce@zena-in.cz

Soutěžte s námi! Poznejte, co je na obrázku - pravidla soutěže najdete ZDE. 


Reklama