Paní Světlana Vydrová má trpělivosti na rozdávání. Proč? Svoji mateřskou dovolenou totiž tráví tak, že sleduje všechny spotřebitelské soutěže, sbírá obaly a vystřihuje kódy. Někdy toho nashromáždí i přes 10 000 kousků. Tato úmorná práce však byla odměněna. Během posledního roku vyhrála tolik cen, že jenom vyjmenování by zabralo rok druhý.

 

Informace o různých soutěžích si nezjišťuje v obchodech. Tam se prý o nich málokdy něco dozvíte. K pátrání tedy používá internet. Do vyhledávače vyťukává pravidelně heslo „soutěž“ a pak už jen prolézá stránky a vybírá si to, co se jí právě hodí. Nemá cenu pouštět se do soutěže, která běží už dva měsíce. Vždy musíte vychytat ty čerstvé a právě začínající, jinak se vám šance na úspěch snižuje.

 

V soutěžích ji pomáhá celá rodina i sousedé. Sama by to všechno určitě nezvládla. Nedávno vyhrála velmi hodící se výhru – nákup výrobků KLASA na celý rok zdarma. Nákupy jí vozí domů sami, a tak má aspoň v něčem ušetřený pobyt v obchodě. Ovesné vločky z výhry však pravidelně přenechává pro sousedovic králíka. Ti jí zase na oplátku přinesou nějaký ten obal z jejich domácnosti.

 

Docela té ženské závidím. Já bych mohla soutěžit třeba celý život a vyhrála bych tak maximálně poděkování za účast. Kdybych aspoň měla štěstí v lásce :). Táta třeba pravidelně posílal tajenky z křížovek v sms, ale taky na to nikdy nic nevyhrál. A co vy?

 

Soutěžíte také ve spotřebitelských soutěžích? Vyhrála jste někdy něco? Nebo jste se zúčastnila jiné soutěže více či méně úspěšně?

zdroj: Mladá fronta Dnes

Reklama