Je něco mezi nebem a zemí? Věříte na duchy, různé energie? Pokud ne, tak jste stejný případ jako Bára. Té také tyto věci byly k smíchu. Ovšem pak se jí stala velmi zvláštní věc. Od té doby, co jí sen její matky „zachránil“ život, už by si nedovolila říct, že nic takového neexistuje.

matka

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„Musíš k doktorovi, máš rakovinu,“ zaznělo z úst Bářiny matky. Ta na ní samozřejmě nevěřícně koukala a myslela si, že se nadobro zbláznila. Jenže maminka se tak snadno nedala odbýt. Za dva týdny přišla s tím samým. Jen její tón hlasu byl už naléhající. „Řekla mi, ať se tomu nesměju, že není blázen. Pak mi popsala několik snů, které se jí stále dokola zdají. Musím uznat, že mi to trochu nahnalo strach. Zvlášť, když jsem se jí podívala do očí, kde se leskly slzy. Ve všech jsem měla nějakou bulku na prsu. Jsem ale racionálně uvažující osoba, takže jsem tomu nepřikládala velkou váhu.“ Ač Bára snům matky nějak zvláště nevěřila, neustále v ní nějaká špatná předtucha byla. Jednou si po sprše udělala samovyšetření a něco nahmatala.

Bůh neobdarovává lidi sny, aniž by jim nedal sílu je uskutečnit.
Neznámý autor
(www.citáty.net)

Byla samozřejmě vyděšená. Objednala se tedy na gynekologii, kde jí lékařka dala doporučení na sono. Sen její matky se potvrdil. „Na sonu mi ihned řekli, co a jak. Čekala mě série vyšetření a vyndání bulky. Ty dny, kdy čekáte na resumé, byly hrozné. Nakonec to ale dobře dopadlo. Nejednalo se o nic zhoubného. Bylo ale hrozné vidět ty mladé holky s holými hlavami, které takové štěstí jako já neměly. Byla to pro mě velká lekce.“ Bára tak byla matce a jejímu naléhání vděčná. Nyní už ví, že k těmto věcem, jako jsou sny a předtuchy, bude mít jiný přístup, bude věřit.   

Čtěte také:

Reklama