Nejspíš jsem se zbláznila, ale rozhodla jsem se trošku si „okořenit“ život a splnit mamče, která je doma v invalidním důchodu a žije sama jen s mojí ségrou a její malou dcerou ve vesničce,

Proto jsem se přihlásila do nové soutěže na ČT „Udělám cokoliv“. Vlastně jsem ani nevěřila, že by se ozvali, jenže - minulý týden mi volali a pozvali mě na výběrové řízení. Mojí prvotní myšlenkou bylo okamžitě všechno odpískat a nepouštět se do žádného „vzrůša“…jenže pak jsem si řekla, že tohle je možná jediná šance, jak se mamče postarat o skutečně neuvěřitelný zážitek a zpříjemnit jí aspoň trochu její nelehký život.

Mám za sebou konkurz, kde jsem postoupila do užšího kola. Pokud mě vyberou, vůbec netuším, co si na mě vymyslí - zvládnu (snad) skákání padákem, potápění, hady, jiné příšerky (kromě pavouků….) :-)

Sice počítám s tím, že mě dobrodružství bude stát nejednu pernou chvilku, ale výraz, jaký uvidím na obličeji mamky, až se příp. dozví svoji odměnu, mi za to stojí.

S producentem jsme se totiž domluvili na exotické „cestě snů“, kde se mamce budou věnovat od rána do večera, pomůžou jí s jejím bojem s nadváhou, budou jí opečovávat a hýčkat…Vlastně ani nevím, co všechno jsou schopni poskytnout, ale rozhodně to bude stát za to…. :-)

Proto mi, prosím, držte palce, ať se s daným (zatím tajným) úkolem poperu a mamce tak můžu aspoň trošku oplatit její celoživotní péči o nás…:-)

Zolinda


Jůůůů, Zoli, tak dej vědět, jak to vše dopadlo, a my ti pochopitelně držíme palce už teď!

A co vy ostatní? Co vás trápí? Co vám dělá radost? Co se vám honí hlavou? Neváhejte a napište na e-mail redakce@zena-in.cz... Třeba vyhrajete pěkný dáreček!

 

Reklama