Naše nakupování

 

Ačkoliv jsem poměrně hodně otevřená novinkám a technickým vymoženostem, dlouho jsem váhala, zda vyzkoušet a nakoupit přes internet. Je to vlastně už pět let, co jsme rodinně propadli tomuto nakupovacímu fenoménu. První byl vysoký mrazák - výhodou byla zajímavá cena a skutečnost, že dodali zboží až k nám do domu. Následovala pojezdová sekačka, (kyselý uhličitan sodný)televize, foťák, knihy, dvoje stojací hodiny, Lego bedna pro děti… a tak dále, seznam by byl nekonečný.

 

Nejdříve jsme se velice obávali a čekali na každou zásilku s netrpělivostí malých dětí, přepočítávali úspory a „modlili se“, aby všechno dobře dopadlo, dopravce k nám našel cestu a třeba aby taky naše objednané zboží nerozbil. Zběsile jsme surfovali po internetových obchodech, srovnávali ceny, podmínky a hledali nejlepší dodavatele.

 

Dnes už si to bez nákupů přes internet nedovedu představit. Je pravda, že pokud se jedná o technicky složitější věc nebo spotřebič, raději se předem ujistím v kamenném obchodě, že je to skutečně ten výrobek, který chceme – ale objednat se vracím zpět k netu, protože minimálně mi odpadá starost s dopravou.

 

Prozatím přes pavoučí sítě nenakupuji především textil, drogerii a potraviny – i když výhodné nabídky třeba právě na drogerii si nechávám sledovat různými Bachaři a Strážci. Nákupy oblečení, ženských serepetiček i potravin si raději užiji live.

 

Gobi


Správná žena! Oblečení a jiné ženské zboží jen na vlastní oči! Ale jinak zírám na to, co jste vše pořídili přes internet - hlavně sekačka - v Mountfieldu byste si ji třeba pořídila v kole štěstí zadarmo :-)
Koupili byste si přes internet i sekačku, nebo se bojíte, že by vám přišlo jiné zboží, než jste očekávali?

TELESHOPPING
A co e-shopping - věříte více nákupu po internetu?
Kupujete zaručeně "super" výrobky z teleshoppingu?
Jaké s nimi máte vy nebo vaše okolí zkušenosti?
Myslíte, že je toto nakupování výhodné?
Věříte Zedníčkovi a Švandové?
Nebo Jiřině Bohdalové?
Znáte Evu a Vaška?
Nebo Horsta a Gábi?
Tulipánková soutěž vyhodnocena!
PODĚLTE SE S NÁMI O VAŠE ZÁŽITKY a pište na:
redakce@zena-in.cz
  Nejzajímavější příspěvek bude po zásluze odměněn a výhru přiveze až domů Zedníček (možná)Reklama