l.jpg
Foto: Profimedia

V životě Britney Spears se v poslední době odehrává jedna radostná událost za druhou. Je zasnoubená, po letech v područí svého otce získala zpět pozbytou svéprávnost a také nedávno prozradila, že čeká se svým snoubencem miminko. Pro čtyřicetiletou zpěvačku to bude třetí potomek.

Momentálně jsou aktuální hlavně svatební přípravy, i když Britney neuvedla, kdy přesně do toho míní praštit. Přítel, který je osobním trenérem a hercem, ji požádal o ruku loni v září a na svém instagramovém stories na Den matek napsal, že datum bylo stanoveno. Den veselky bude ovšem přísně tajný a široká veřejnost se dozví, že svatba proběhla, až den poté.

Nyní dala zpěvačka alespoň maličko nahlédnout do procesu přípravy jejích svatebních šatů. Na fotografii na svém Instagramu zachytila svůj dlouhý svatební závoj a také sledujícím představila svou novou kočičí přítelkyni Wendy. Doufáme, že měla dobře zastřižené drápky a závoj neponičila. Několik týdnů před tím sdílela Britney sérii fotografií s módní návrhářkou Donatellou Versace, která bude její svatební šaty navrhovat.

Zpěvačka se bude vdávat už potřetí. Poprvé řekla ano Jasonu Alexandrovi v roce 2004 v Las Vegas, ale o 55 hodin později nechali sňatek anulovat. Ve stejném roce si vzala otce svých dvou dětí Kevina Federlina. O tři roky později ovšem následoval rozvod. Se svým současným snoubencem tomu nechali trochu více času. Pár tvoří už od roku 2016. A tak si sňatek snad dobře rozmysleli.

Přestože zpěvačka má zpět svou svéprávnost, někteří sledující se přeci jen pozastavují nad některými videi a fotkami, které přidává na svůj Instagram a spekulují o jejím duševním stavu. Britney totiž například předvádí podivné tanečky, pózování nebo se nechá vyfotit úplně nahá jen se psem v náručí.

Zdroje: Instagram, Page six, Hollywood Life, Wikipedia