Parazité žijí všude kolem nás. Pokud si myslíte, že se netýkají nás, že nemohou napadnout lidský organismus, jste na omylu. V poslední době je to hodně diskutované téma, které odhaluje původce řady zdravotních problémů.

Jak poznat, že se ve vašem těle usídlili parazité?

ParazitExPřítomnost střevních parazitů v lidském těle může vyvolat různé projevy, které si ale většina z nás nespojí s parazity. Tyto potíže přisuzujeme spíše jiným příčinám či chorobám. Takovými projevy mohou být např.: dlouhodobá únava, zažívací problémy, alergie, bolesti hlavy, kloubů či svalů, kožní problémy a mnohé další. Střevní paraziti jejich larvy nám mohou užírat z našich živin, ale také vylučují své odpadní látky, toxiny. Tato jejich činnost s sebou často nese problémy zažívacího traktu.

Na druhou stranu je potřeba si říci, že celá řada lidí napadených střevními parazity nepociťuje problémy žádné (téměř vždy v počátečních fázích napadení) anebo mírné a nepravidelné. Proto si je nespojí s možnou přítomností střevních parazitů.

Nejčastějšími příznaky jsou:

 • Dlouhodobá únava
 • Zažívací problémy
 • Svědění konečníku

Jak na parazity?  Jak se chránit?

V dnešní uspěchané době lidé zapomněli na rady našich babiček, které měly osvědčené bylinky na parazity. Připomeňme si, že česnek nebo tinktury z ořechu vypuzovaly parazity z těla. Účinné látky z těchto bylin a rostlin je možné extrahovat. Tyto extrakty jsou mnohonásobně účinnější než samotné rostlinky. Všeobecně se dá říci, že stejně jako 2x ročně odčervujeme své zvířecí mazlíčky, tak i my bychom neměli zapomínat na odčervení nás samotných. Minimálně 2x – 3x ročně bychom tak měli užívat přírodní doplněk stravy, který lze použít i jako celkovou detoxikaci organismu. A pro takovou detoxikaci je právě jarní období ideální.

Přípravek ParatizEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému se zaměřením proti střevním parazitům. Složení ParatizExu je výsledkem nashromážděných poznatků o tradičních léčivých rostlinách po celém světě ve spojení s moderní technologií výroby. Více na  www.paratizex.cz

Účinky:

 • má negativní dopad na vývoj parazitů
 • ke správnému trávení a zažívání
 • s výrazným detoxikačním účinkem
 • pro posílení imunitního systému

Jak funguje:

Prověřené přírodní rostlinné extrakty

parasit

Základem unikátního složení přípravku ParatizEx je prémiová 100% rostlinná formulace – kombinace speciálně vybraných rostlin a bylin s detoxikačním účinkem pro lidský organizmus. Tyto extrakty významně pomáhají k posílení obranyschopnosti organizmu.

Přípravek ParatizEx obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému.

Zaměřený na střevní parazity

Složení ParatizExu je výsledkem nejnovějších výzkumů moderní medicíny v kombinaci s ověřenými poznatky o tradičně užívaných rostlinách a bylinách z Evropy, Ameriky, Indie a Číny.

Účinky:

 • bezpečný pro opakované užívání
 • ke správnému trávení a zažívání
 • s detoxikačním účinkem
 • pro posílení imunitního systému

ParatizEx je unikátním přípravkem na trhu a to nejen díky svému složení, ale i enterosolventně potaženým kapslím. Tato speciální úprava kapslí chrání extrakty před žaludečními kyselinami. Dochází k tomu, že se kapsle rozpustí až v tenkém střevě. Použité extrakty začnou působit tam, kde je jich potřeba, v tenkém střevě.

POZOR! Proto se musí kapsle ParatizExu užívat celé, nesmí se vysypávat!

ParazitEx

Jak dlouho užívat přípravek ParatizEx? 

Doporučujeme užívat celý 1 měsíční cyklus, tedy 30 dní vkuse.

Při užívání 2 kapslí denně postačuje jedno balení pro měsíční kúru pro dospělého člověka. U dětí je dávkování 1 kapsle denně, tzn. jedno balení vystačí pro dvě děti na měsíc.

Bezpečný pro opakované užívání

ParatizEx je přípravkem na čistě přírodní bázi a je tudíž naprosto bezpečný.  Na druhou stranu obsahuje vysoce silné extrakty z bylin a rostlin a to v maximálním množství potřebném pro dosažení požadovaného efektu.

ParatizEx je doplněk stravy

Více na  www.paratizex.cz

 

Přehled hlavních parazitů v lidském organismu:

 • Toxoplasma gondii - je parazitický prvok, který parazituje na buňkách člověka i zvířat.
 • Roup dětský (Enterobius vermicularis) - patří mezi nejčastěji se vyskytující střevní parazity v lidském organismu.
 • Tenkohlavec lidský (Trichuris trichiura) – je druhým nejčastějším střevním parazitem je tenkohlavec lidský. Infekce zapříčiněná tenkohlavcem lidským se vyskytuje obvykle bez příznaků, proto je velmi těžké přesně určit nakažené jedince.
 • Škrkavka dětská (Ascaris lumbricoides) - patří mezi střevní parazity.
 • Tasemnice bezbranná (Taenia saginata, Taenia solium) - patří mezi nejstarší a nejznámější střevní parazity.
Reklama