Ať už je to pití alkoholu, kouření, nedostatek pohybu, nevyvážená strava, či nejrůznější další okolní vlivy, tělesná schránka každého z nás dostává den co den zabrat. Neexistuje možnost, jak se vyhnout všemu co pro náš organismus představuje negativní vliv. A proto je tu právě detoxikace, která dokáže eliminovat toxiny v našem těle.

Aloe VeraMnoho odborníků ji považuje za klíčovou v rámci zajištění správného fungování organismu a podpory imunitního systému. Jedná se o vícedenní očistnou kúru, kterou je vhodné zařazovat na jaře a na podzim. Nejzákladnější a zřejmě též nejjednodušší způsob, jak s očistou organismu začít, je úprava jídelníčku.

Při samotné detoxikační kůře je vhodné vypustit alkohol, kávu, černé čaje a samozřejmě cigarety. Hlavní prohřešky proti zdravému stravování zřejmě dokážeme odhadnout sami, jedná se o smažená jídla, jídla s vysokým obsahem soli, cukru nebo tuků. Využít je dobré i pomocníky z řad rostlinné říše. Více než vhodná je Aloe Vera, která má až zázračné účinky.

přípravekRostlina Aloe Vera je jedinečným a celosvětově osvědčeným přírodním prostředkem pro účinnou detoxikaci organismu. Obsahuje více jak 200 různorodých, ve vyvážených poměrech zastoupených, vysoce účinných aktivních přírodních složek, které mají vynikající detoxikační vlastnosti. Samotný proces detoxikace - čištění organismu s pomocí Aloe Vera můžeme pozorovat téměř okamžitě. Účinné látky Aloe Vera pomáhají podporovat trávení a příznivě působí na funkci střevního systému. Přispívají ke správné funkci střev, což přispívá k pravidelnému vyprazdňování. Díky svým vlastnostem podporují redukci hladiny cukru v krvi. Aktivně na sebe váží jedovaté látky, které se hromadí v trávicím traktu a tím přispívají k detoxikaci organismu. Svým antioxidačním účinkem jsou prostředkem pro omezení tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Přispívají k přirozené obranyschopnosti.

Švýcarská společnost Herb-pharma AG přináší produkty, které jsou na detoxikaci organismu velice vhodné. Záleží na vás, kterou z variant si vyberete. Ať jste příznivci tablet, nebo tekuté formy Aloe Vera, vždy budete spokojeni. ALOE VERA kapsle jsou k dostání v balení 30 ks za 213,- Kč. ALOE VERA juice je k sehnání v lékárnách či na internetu, v balení 500 ml za doporučenou cenu 138,- Kč.

Herb-pharma AG

Švýcarská společnost Herb-pharma AG je výrobcem a dodavatelem doplňků stravy, kosmetiky a zdravotnických prostředků. Herb-pharma AG přichází na globální trh s jasnou koncepcí a vizí pro zákazníka: „Zdraví člověka založené na přírodních a biotechnologických produktech.“

Reklama