Radí čtenářka s nickem Gaba 23. Tou „paní ovšem neměla na mysli žádnou osobu, nýbrž váhu, která si jí nevážila a ukazovala příliš vysoká čísla. Když se jednoho dne rozbila, zbavila se Gaba 23navždy stresu.

Dobré ráno všem. Tohle téma je mocinky zajímavé, ale co k tomu dodat? Nebylo už vše řečeno? :-) I přesto píši: Můj život posledních šest let se točil jen okolo váhy. Ráno, sotva jsem otevřela oči, moje první cesta byla na váhu. Večer, než jsem šla spát, nezapomněla jsem hupsnout  na tu „dámu“, která mně vůbec neměla ráda.

Číslice se mi vysmívaly a já trpěla hlady :-(

A pak se stal zázrak. Váha se rozbila, asi častým používáním  a  já, světe, div se, přestala být podrážděná a hlavně hladová. Od toho dne jsem nejšťastnější člověk na světě. Už na mně ráno nekřičí číslo na váze, že dnes bych opravdu neměla žrát.

Už se nemusím trápit, jestli si mohu, či nemohu osladit kafe. Důrazně jsem napsala Ježíškovi, že novou váhu nechci a přání se mi splnilo. Takže další dny, týdny a měsíce prožiji bez stresu a strachu z nějakého půl kila navíc.

Moje rada zní, zbavte se té zlé paní, co se v koutku krčí a číslicemi vás točí.

Gaba 23

Milá Gabo23, mluvíte mi z duše. Váhu jsem také vyloučila ze svého života a vstupuji na ni jen z nutnosti (třeba na lékařské prohlídce). Člověk přece sám na sobě pozná, i podle oblečení, jestli přibral nebo ne a nemá smysl se stresovat tím, že vám ukáže o kilo víc, než si myslíte, že vážíte.

Jak jste na tom s vážením vy, milé ženy-in? Stoupáte na váhu denně? Nebo váhu vůbec nemáte a poznáte samy, jestli jste přibraly? Kdy jste se naposledy vážily? Máte pocit, že váha lže? Cítíte se dobře a štíhlejší do chvíle, než vstoupíte na váhu?

Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama