Chcete se zbavit nechtěných chloupků? Pak se seznamte s dokonalým produktem od značky Rowenta, který vám pomůže v boji s chloupky pomocí technologie IPL. Naším horkým tipem je nový EP 960F0 – IPL Derma Perfect Instant Soft. Bez bolesti se zbavíte nechtěných chloupků na různých částech těla, jak budete potřebovat.

Neustále svádíme boj s chloupky, který se zdá nekonečný. Technologie IPL má ale recept, jak je odstranit. Bezbolestná technologie odstranění chloupků na bázi pulzního světla se v rukách Rowenty mění v extra účinnou zbraň fungující už po prvním použití!

Rowenta

IPL Rowenta Derma Perfect Instant Soft

IPL je nejúčinnější bezbolestná epilace díky přesně zacílenému paprsku, má viditelné výsledky již po první aplikaci! Je mimořádně bezpečná a účinná pomocí revoluční IPL technologie (intenzivní pulzní světlo). Klinicky prokázaná účinnost: aktivní proud dokonale řízeného intenzivního pulzního světla (5 J/cm2 ) umožňuje viditelnou redukci chloupků už po prvním použití. Přístroj je unikátní hned z mnoha hledisek.

  • Patentovaná technologie Active Pulse – maximální účinek na redukci chloupků díky nové technologii s přesně zacíleným paprskem.
  • Patentovaný Pro Precision Systém pro rychlé a kvalitní výsledky zaručuje absolutní kontrolu nad ošetřenou oblastí, aby žádné místo nebylo ošetřeno dvakrát – ušetříte čas a snížíte počet potřebných záblesků na minimum.

Jak se s IPL Rowenta Derma Perfect Instant Soft pracuje?

Budete nadšeni, jak je to snadné. Vyzkoušejte 2x rychlejší použití:  Nová generace IPL s intenzivně zacíleným paprskem umožňuje 2x rychlejší epilaci, prodleva mezi dvěma záblesky pouze 1,5-2,25 s. Navíc si můžete vybrat  zedvou režimů pro přesnou a účinnou epilaci (souvislé nebo bodové blikání).

Rowenta

Máte strach, zda zasáhnete všechny nechtěné chloupky?

RowentaIPL Derma Perfect Instant Softod značky Rowenta vám při aplikaci zaručuje, že žádné místo vaší pokožky s chloupky nebude vynechané. Patentovaný systém Pro Precision zvyšuje účinnost a rychlost epilace o 28% již v průběhu prvního měsíce používání. Také zajišťuje, aby žádné místo nebylo ošetřeno 2x a pokožka netrpěla.

  •         Velké aplikační okénko pokrývá 3 cm² pokožky pro ještě rychlejší epilaci
  •         5 nastavení dle fototypu pokožky
  •         Lze jej použít na všechny části těla, s výjimkou obličeje a krku

Mimořádná bezpečnost pro oči a pokožku

IPL Derma Perfect Instant Soft zajišťuje maximální, dermatologicky potvrzenou bezpečnost a účinnost, účinný UV filtr a automatické zablokování paprsku, pokud okénko není v kontaktu s pokožkou nebo pokud je pokožka příliš tmavá. Inteligentní detektor odstínu pokožky zablokuje světelný impulz, pokud je pokožka příliš tmavá. IPL epilátor má exkluzivní systém rotačního válečku, který zajistí vysokou přesnost a rovnoměrnou epilaci celé pokožky bez opomenutých míst.

Jaká je dlouhotrvající quartz lampa?

Quartz (křemíková) lampa, se kterou IPL Derma Perfect Instant Soft pracuje, poskytuje 150 000 impulzů. Oceníte, že vystačí na celou dobu ošetření, není třeba dokupovat náhradní.

Můžete mít více lamp – je vyměnitelná i pro další členy rodiny.

Quartz lampy jsou používány v profesionálních přístrojích kvůli vysoké spolehlivosti a dlouhé životnosti.

Jaké jsou hlavní výhody IPL Rowenta Derma Perfect Instant Soft?

-          Nejúčinnější dlouhotrvající epilace díky přesně zacílenému paprsku

-          Viditelné výsledky už po první aplikaci

-          Dermatologicky potvrzená výjimečná bezpečnost a účinnost

-          Bez nutnosti dokupování dalších lamp

-          Patentovaný „váleček“ Pro Precision systém (úspora záblesků, úspora peněz, prodloužení životnosti, ochrana pokožky)

Rowenta

Hledáme testerky!

Chcete IPL Rowenta Derma Perfect Instant Soft vyzkoušet a testovat? Hledáme tři čtenářky, které jej získají a vyzkouší, jak tato bezbolestná IPL metoda díky IPL epilátoru funguje. Jak se zapojit? Odpovězte správně na soutěžní otázku. Soutěž najdete zde.

Rowenta

Reklama