Jak funguje

5ed0f4bbde577obrazek.png
Antimikrobiální deodorační sprej Top Gold od českého výrobce Chemek spol. s. r.o. obsahuje směs látek, které omezují výskyt mikroorganizmů, jež zůstávají na povrchu pokožky rukou. Můžete ho používat kdykoliv a to i v případě, že nemáte k dispozici vodu a mýdlo. Dokonale chrání ruce před bakteriemi, omývá, čistí a osvěžuje.

Produkt je založen na lihové bázi a obsahuje včetně dalších lihových přísad 70 % etanolu a 7 % isopropylalkoholu (77 % lihových par). Vzorek deodoračního antimikrobiálního spreje na ruce byl testován ve zkušebně Státního zdravotnického ústavu se závěrem, že deklarované účinky byly prokázány a produkt je bezpečný.

Kdy sprej využijeme

Představte si, že jdete na důležitý pohovor nebo schůzku a zapomenete se najíst. Ze stresu se vám nejen potí ruce, ale také se vám na nich množí mikrobi. Po cestě se chcete rychle najíst, ale kde se mikrobů zbavit? V kabelce však máte připravený antimikrobiální deodorační sprej Top Gold. Stačí ho jen vytáhnout, nastříkat do dlaní, jednoduše je promnout tak, jako když je myjete pod tekoucím kohoutkem. Sprej se okamžitě vstřebává bez viditelného filmu a neoplachuje se. Jídlo můžete bezpečně sníst a ruku budete podávat suchou.
5ed0f4ee45cd0obrazek.png

  • v případě, že spěcháte a chcete se venku najíst
  • v případě, že se vám potí ruce
  • po jízdě v hromadné dopravě
  • po návštěvě obchodu
  • kdykoliv saháte na veřejné předměty (lavičky, posilovací stroje, ovládání ve veřejných výtazích)

5ed0f5282bc0eobrazek.png
Antimikrobiální deodorační sprej Top Gold od českého výrobce Chemek spol. s. r.o. je k dostání na www.chemek.cz
5ed0f55db1b76obrazek.png

Čtěte také:

Reklama