Zbavte se kruhů pod očima za 1 sekundu!
Garnier představuje kofeinový oční roll-on a korektor 2 v 1

garnier

Proč má 50 % z nás kruhy pod očima? Může za to především nedostatek spánku, nesprávný pitný režim, konzumace alkoholu, pláč, stres, únava. A nebo onemocnění či dědičnost. Jak se kruhů pod očima zbavit? Receptů je mnoho, jen jeden má však okamžitý účinek! Garnier představuje oční roll-on, který chladí, hydratuje a zároveň kryje tmavé kruhy podobně jako make-up. A to vše v jednom a s okamžitým účinkem!

Roll-on proti kruhům pod očima
hydratační péče + korektor 2 v 1

Pro všechny ženy, kterým k dosažení odpočatého vzhledu očí nestačí pouze pleťová péče, a pro všechny, které se potýkají s tmavými kruhy, je tu nyní rychlejší řešení. Garnier pro ně vyvinul roll-on proti kruhům pod očima, který spojuje péči proti tmavým kruhům obohacenou o přírodní aktivní látky s dlouhotrvajícím korektorem, který je stejně účinný jako make-up.

Technologie 2 v 1

garnierPřípravek obsahuje vysokou koncentraci minerálních pigmentů, které zajišťují plné krytí tmavých kruhů. To díky odstínům tón v tónu působí přirozeně, korektor je dlouhotrvající. Navíc je roll-on v nabídce ve dvou odstínech - pro normální a světlou pleť. Hydratační složka je obohacena o kofein, který má schopnost stimulovat mikrocirkulaci, a o čisticí citrónovou esenci. Ve spojení s energizující masáží pomocí kuličky tak pomáhá redukovat znaky únavy.

Kromě výtažku z citrusů, který zajistí rozjasnění a zesvětlení pleti, kofeinu, který urychlí mikrocirkulaci pro snížení otoků, a minerálních pigmentů, které okamžitě zakryjí kruhy pod očima a dokonale se přizpůsobí tónu pleti, obsahuje roll-on také UV filtr, který oční okolí chrání proti slunečnímu záření a pomáhá předcházet stárnutí pleti.

Okamžité krytí, efekt odpočatých očí

garnierPo použití jsou vaše oči krásné a odpočaté. Tmavé kruhy pod nimi jsou okamžitě zakryté a jejich výraznost i rozsah ustupují. Oblast očí je projasněná, hydratovaná a uhlazená. Pokud nejste zvyklá se líčit, zakrytí kruhů pod očima vám zabere jen jednu sekundu, ale ubere několik let! Zřetelně vás nejen omladí, ale také osvěží.

Oční roll-on Garnier má hydratační účinek a zároveň krycí texturu, lze jej používat každý den, je praktický na nanášení, je hygienický, protože vlastní přípravek se přenáší aplikátorem přímo na pleť, není parfemovaný (byl testován pod dohledem oftalmologů) a obsahuje UV filtr, který chrání okolí očí proti slunečnímu záření. Co víc byste si od praktické tyčinky, kterou snadno ukryjete v kabelce, přály?

Získejte oční roll-on Garnier nebo kosmetický balík v hodnotě 10 tisíc korun!

Více na www.krasneoci.cz.

Už teď se můžete těšit  na velkou soutěž, která začne v pondělí!

Co budete moci vyhrát? Je připraveno 10 balíčků v hodnotě 500,- od kosmetiky Garnier. Tři z vás získají velkou proměnu ve studiu Loreal!

Reklama