Křovinořezy jsou ideální stroje pro náročný terén a především na sekání v místech, kde nelze použít klasické zahradní sekačky. S křovinořezem si snadno poradíte s hrubou trávou, podrostem, plevelem, malými keři či mlázím. Nový křovinořez značky Husqvarna, která letos slaví 325 let od svého založení, nabízí kromě silného výkonu i dokonalou ergonomii.

 Křovinořez Husqvarna 525RX představuje výkonný a přitom lehký a pohodlný stroj, který je vhodný k odstraňování hrubé trávy a podrostu. Silný výkon zaručuje motor X-TORQ. Výhodou je intuitivní ovládání; pro snadné startování je křovinořez vybaven palivovou pumpičkou a sytičem, které jsou snadno dosažitelné. Jakmile je motor vypnut, vypínač STOP se automaticky přepne do pohotovostní polohy pro bezproblémové startování. K sekání lze využít buď strunovou hlavu, nebo trávní kotouč. Pro pohodlnou výměnu příslušenství a vaši bezpečnost je stroj vybaven kombinovaným ochranným krytem.

Husqarna

Model 525RX se vyznačuje skvělou ergonomií a nabízí velmi pohodlné ovládání. Zalomená rukojeť a komfortní madla zajišťují výborné uchopení a pohodlný pracovní postoj. Ergonomický popruh Balance 35 optimálně rozloží zátěž mezi ramena, hrudník a záda. Křovinořez disponuje systémem antivibračních tlumičů LowVib®, který efektivně tlumí vibrace a tím šetří paže a ruce obsluhy. Vysoký, odsazený sloupek z magnézia zvyšuje volnost pohybu při práci ve svahu.

Doporučená prodejní cena je 10 790 Kč včetně DPH, k dostání u všech autorizovaných prodejců Husqvarna.

Husqarna

Technické specifikace:

Hmotnost: 5,1 Kg

Rychlost při volnoběhu: 3000 ot./min

Spotřeba paliva: 600g/kWh

Objem palivové nádrže: 0,51 l

Reklama