Je na čase rozloučit se s klasickou žiletkou a přejít na strojek. Vždyť epilace strojkem ještě nikdy nebyla tak účinná, rychlá a hlavně téměř bezbolestná. Značka Rowenta se dlouhodobě věnuje vývoji epilátorů a ví, jak vás přesvědčit. Nové epilátory pro rok 2012 se mohou pyšnit patentovanou technologií Micro - Contact zaručující dokonalou epilaci i téměř neviditelných chloupků s plným respektem k vaší pokožce a technologie Air - Pulse u vybraných modelů zmírňuje okamžitý pocit bolesti díky svěžímu proudu vzduchu.

rowenta

A je dobře známou pravdou, že epilace strojkem vydrží rozhodně déle, než při používání klasické žiletky. Pravidelné používání pak růst chloupků zpomaluje. Tak na co ještě čekáte? Vyberte si jeden z níže uvedených modelů.

Přesnost na milimetr

rowentaPatentovaná technologie Micro - Contact zaručuje rychlou a dokonalou epilaci i těch nejkratších chloupků, snižuje rychlost a intenzitu jejich dorůstání a zaručuje tak dokonale hladkou pokožku po dlouhou dobu.

Inteligentní technologie zajišťuje optimální úhel epilace a zabraňuje tak přetržení chloupků a efektivní epilaci. Nepřetržitě detektuje tvar těla a automaticky přizpůsobuje orientaci pinzet, aby byly okamžitě ve 100% kontaktu s pokožkou bez ohledu na pozici, v jaké se strojek nachází, a kterou část těla právě epiluje.

Efektivní epilaci tak dosáhnete i v těch nejcitlivějších oblastech jako je podpaží, oblast kolen či bikin.

Rowenta Aquaperfect Shaving - Dokonalá epilace i nejkratších chloupků s respektem k pokožce

rowentaEpilátor Rowenta Aquaperfect se do podvědomí dostal již na jaře loňského roku. Jako první v řadě představil patentovanou technologii Micro - Contact a letos přichází se svěžím a elegantním designem. Systém wet and dry umožňuje používat epilátor i pod vodou, tzv. „namokro“, navíc uvolňuje pokožku a snižuje bolestivost. Klidně ho tedy můžete vzít s sebou do sprchy nebo do vany. Epilátor je bezdrátový a vydrží až 40 minut.

Velká epilační hlava (3,2cm) s 24 vysoce účinnými a přesnými pinzetami zajišťuje rozsáhlé pokrytí pokožky a urychluje epilaci. Dále je součástí epilátoru Rowenta Aquaperfect výměnná a omyvatelná holící hlava, bikiny nástavec pro zastřižení chloupků a nástavec šetrně odstraňující chloupky na nejcitlivějších místech. Praktické intenzivní světlo pomáhá odhalit i ty nejjemnější chloupky, a tak není ani jeden vynechán. 24 masážních kuliček redukuje pocity bolesti, čemuž napomáhají i dva rychlostní stupně. Pouzdro na uložení a čistící kartáček jsou samozřejmostí.

Epilátor Aquaperfect Shaving Bikini EP9124D0, se prodává za doporučenou cenu 2.999 Kč

Rowenta Fresh Extreme Shaving - výjimečně šetrná a účinná epilace

rowentaNovinkou u tohoto modelu pro tento rok je nejen nový design, ale především patentovaná technologie Micro - Contact, tak jako u modelu Rowenta Aquaperfect zaručující absolutní přesnost a zaměření na každý chloupek. Rowenta Fresh Extreme navíc boduje díky technologii Air-Pulse, která ihned zmírňuje pocit bolesti díky svěžímu proudu vzduchu, který pokožku ochlazuje. Speciální exfoliační hlava odstraňuje odumřelé buňky a předchází tak zarůstání chloupků.
Rowenta Fresh Extreme má výměnnou omyvatelnou holicí hlavu, nástavec pro podpaží a citlivé oblasti pro jemnější a snazší epilaci, 24 vysoce přesných pinzet, efektivní masážní systém - 24 kuliček pro uvolnění pokožky a snížení bolesti a 2 rychlosti.
Pouzdro na uložení a čistící kartáček je součástí balení.

Epilátor Rowenta Fresh Extreme Shaving EP7344DO se prodává za doporučenou cenu 1.999 Kč

Rowenta Silence Shaving - první tichý epilátor pro klidnou a diskrétní epilaci

rowentaV řadě epilátorů Rowenta lze i najít první tichý epilátor pro klidnou a diskrétní epilaci - Rowenta Silence Shaving. Pokud vás tedy děsí nepříjemné zvuky vibrací při holení strojkem, doporučujeme sáhnout po tomto modelu. Technologie Silent zaručuje ultra tichou epilaci díky dvojitému zvukotěsnému plášti s měkkým povrchem zachycující tyto rušivé vibrace a již zmiňovaná technologie Micro - Contact zaručí dokonale hladkou pokožku.
I zde na vás čeká příslušenství v podobě výměnné omyvatelné holicí hlavy, nástavce citlivé oblasti podpaží a bikin společně s chic pouzdrem.

Epilátor Rowenta Silence Shaving EP5344D0 se prodává za doporučenou cenu 1.499 Kč.

Epilátory Rowenta byly dermatologicky testovány a schváleny laboratoří Dermscan pro svoji optimální efektivitu, ochranu a respektování pokožky.

Více informací naleznete na www.rowenta.cz.

Reklama