Trápí Vás celulitida? Nevíte jak se jí efektivně zbavit a ptáte se jak? V Miracle Esthetic Clinic and Spa máme pro Vás řešení! Inovované programy přístroje ICOONE specializované jak na edémovou tak i tukovou celulitidu. Technologie přístroje ICOONE je podložena několika klinickými studiemi a ICOONE je jediný přístroj na světě, který je schopen vytvořit 1180 mikroalveolarních stimulací na každém dm2 těla. Celkem přístroj ICOONE nabízí 17 estetických programů určených na formování postavy a 3 programy se přímo soustředí na problematiku celulitidy.  Výsledky jsou viditelné již po prvním sezení.

PROGRAM CELL DRAIN

Cell drainŘeší problémy s nevzhlednou, především edematózní (otokovou) celulitidou. Na tomto druhu celulitidy se podílí hlavně zadržování vody v mezibuněčném prostoru, což vede k nevzhledné „pomerančové kůži“. Program CELL DRAIN dokáže nastartovat lymfatický systém a zlepšit cirkulaci lymfy a tím zlepšit vzhled pokožky.

PROGRAM SILK

SilkPoužívá se na zlepšení fibrózní (tukové) celulitidy. Tato celulitida je často bolestivá a velmi tuhá. U žen se tvoří nejčastěji v oblasti vnějších stehen. Tento program se doporučuje obzvláště u žen s křehkými kapilárami, ke kterým je velmi šetrný, a tudíž nehrozí takzvané popraskání žilek.

PROGRAM FLOWING

Vědci v ICOONE se snaží neopomíjet i klientky, které trpí křečovými žílami a nebylo pro ně doposud možné navštěvovat přístrojová ošetření, aniž by hrozilo riziko poškození žil či kapilár. A proto tým ICOONE vyvinul tento program, který umožní zbavit se celulitidy i klientkám, které mají hodně citlivé končetiny.

Icoone je nová generace péče o tělo, která nabízí konkrétní odpovědi a rychlá řešení na různé problémy. S výběrem toho správného programu právě pro Vás Vám vždy velmi rád poradí proškolený personál v Miracle Esthetic Clinc and Spa! Teď už nezbývá nic jiného než se přijít osobně přesvědčit o jeho kvalitách. Cena ošetření se pohybuje od 860,-/ošetření.

 

Miracle

Reklama