Jejich vznik je dobrý řešit hned na počátku, abychom si nepřivodili větší problém.

5eb166041d036obrazek.pngJak se zbavit nechtěných bradavic?

Bojíte se v létě kvůli nevzhledným bradavicím obouvat žabky? Trápí vás výrůstky na kůži, na které nic nezabírá? Zapomeňte na pověry typu potírání česnekem a vyzkoušejte Wartner Kryoterapie 2. generace, nejrychlejšího pomocníka v boji proti bradavicím. Jednorázově vyřeší váš problém a osvobodí nohy od plných bot.

Bradavicemi trpí desetina celkové populace, nejčastěji děti a dospívající. Obvyklá místa přenosu jsou koupaliště, veřejné sprchy nebo jiná vlhká prostředí. Obecně ale riziko představují všechny prostory, kde se střídají různé bosé nohy, tedy i šatny a koberce.
5eb1655ce0c89obrazek.png

Pokud nechcete bradavice odstraňovat chirurgickou cestou, sáhněte po samoléčebných přípravcích.

Naším tipem je Wartner Kryoterapie 2. generace

Účinek Wartner Kryoterapie 2. generace je založen na lékařské metodě zmrazování. Jde o rychlý, efektivní a bezpečný postup, jak bradavici zlikvidovat obvykle již po první aplikaci.

5eb1653743d0aobrazek.pngJak přípravek funguje?

Wartner Kryoterapie 2. generace bradavici jediným použitím rychle zmrazí až k jádru, a to při -50°C, díky čemuž po deseti až čtrnácti dnech sama odpadne. Mezitím se pod ní vytvoří nová zdravá kůže. Léčba je vhodná pro děti od 4 let. Balení po 12 aplikacích zakoupíte v lékárnách. Ošetření bradavic větších jak 7,55 mm konzultujte s lékařem.

Jednoduchá aplikace ve 4 krocích – jak použít přípravek Wartner Kryoterapie 2. generace najdete na stránce produktu Wartner-bradavice.cz.

Také můžete vyzkoušet Wartner Pero na odstranění bradavic

Wartner Pero na odstranění bradavic bylo vyvinuto tak, aby nabídlo kompletní léčbu bradavic na bázi metody ošetření kyselinou. Ergonomický design pera s inovativním aplikátorem zajišťuje pohodlné a bezpečné použití kyseliny trichloroctové, která se během několika sekund vstřebává do bradavice.

Výhody Wartner Pera

Ošetření perem je jednoduché a rychlé s okamžitě viditělným efektem. Působení na ošetřené místo je bezbolestné. Wartner Pero obsahuje 40% kyselinu trichloroctovou. Léčba je vhodná pro děti od 4 let, pero zakoupíte v lékárnách.

Jednoduchá aplikace v 5 krocích – jak použít Wartner Pero najdete na stránce produktu Wartner-bradavice.cz.
5eb165845286dobrazek.png

Nenechte si bradavicemi omezovat život. Zbavit se jich je přece tak jednoduché!
Více informací na Wartner-bradavice.cz.

Reklama