Neustále doma běháte s vysavačem a prachovkou, ale při pohledu proti slunci vidíte, že je to marný boj? Prach je těžkým soupeřem. Pokud proti němu nevyrukujete s účinnou zbraní, nemáte šanci. A tak vám život budou i nadále ztěžovat alergeny, které s sebou přináší.

Z čeho vzniká prach v domě?

Hyla

Je to ten nejdrobnější odpad, který v domácnosti máme. Může obsahovat částečky vláken z textilu či papíru, saze, drobečky jídla, ale také šupinky kůže, chlupy, vlasy... Jeho součástí jsou bohužel i alergeny, které nám znepříjemňují život a způsobují alergické reakce. Ať už exkrementy či pozůstatky roztočů, pylová zrnka, spory plísní, nebo alergeny z domácích mazlíčků.

Pěstujete si i vy doma alergeny?

Hyla

Pečlivý, ale běžný úklid je sice chvályhodný, ale rozhodně ne všespásný. Většina vysavačů nás totiž alergenů v prachu nezbaví, jak bychom si představovali. Právě naopak. Bývá jejich největší líhní. Jak je to možné? V sáčku nebo na filtrech se ukládají zachycené nečistoty. Pokud sáček pokaždé nevyměníte, dochází k jejich rozkladu stejně jako na kompostu. Stejné procesy probíhají také ve skladovacích nádobkách bezsáčkových nebo robotických vysavačů. Jakmile se s nimi po několika dnech opět pustíte do úklidu, rozprašujete kolem sebe spoustu alergenů. Naštěstí existuje řešení. Většina dráždivého domácího prachu je rozpustná ve vodě.

Hyla

Jak se zbavit prachu? Utopte ho!

HylaNa principu vody a rotačního samočisticího separátoru pracuje pračka a čistička vzduchu a vysavač  HYLA GST. Odstraňuje totiž jádro problémů. Nevrací jemné částice prachu, pyly ani alergeny zpět do prostoru. Těžké a velké nečistoty jako zrnka písku, vlasy a drobky zůstanou rovnou ve vodě. Alergeny biologického původu jako trus roztočů se ve vodě rozpustí a méně smáčivé částice prachu pokračují v gejzíru vody k rotačnímu samočisticímu separátoru. Ten je vysokou rychlostí oddělí, takže vychází pouze proud čistého vzduchu. Špínu pak jednoduše vylijete a nepěstujete si v bytě žádné další alergeny jako spory plísní a choroboplodné zárodky.

Podloženo vědeckým výzkumem

HylaÚčinnost úklidu Hylou GSTi potvrdil po dlouhodobém terénním výzkumu Prof. Dr.H.G. Obert. Celých 14 měsíců jej testoval přímo v domácnostech lidí s diagnostikovanou alergií. Nejdůležitějším parametrem přitom bylo měření jejich zdravotní kondice. A výsledek? U pacientů došlo k vymizení většiny alergických symptomů. Medikace tak mohla být značně omezena v řádech desítek procent a kvalita života alergiků se výrazně zvýšila.

Hyla

Reklama