Paní Evě se podařilo propracovat se k postavě snů. Tedy, propracovat není to správné slovo. Zbavit se tuku na bříšku a vnitřní straně stehen pro ni nepředstavovalo žádnou námahu. Dopomohlo jí k tomu ošetření revolučním bezkontaktním přístrojem Vanquish na Klinice GHC Praha.

Proč jste se rozhodla ošetření přístrojem Vanquish podstoupit?
Již jsem sérii tohoto ošetření absolvovala spíše ze zvědavosti před necelým rokem a výsledek byl ohromující.

V jaký problémových partiích jste potřebovala pomoci?
Bylo to hlavně bříško a také vnitřní strana stehen.

Jak ošetření probíhalo a jaký jste při něm měla pocit? Bylo bolestivé?
Samotné ošetření trvalo asi 45 minut. Mohla jsem u něj ležet a nemusela vůbec nic dělat. Velmi mě potěšilo, že jsem necítila žádnou bolest. Přístroj funguje tak, že zahřívá čistě tukovou vrstvu a na okolní tkáně nemá vliv. Takže jediné, co jsem cítila zvláštního, bylo větší teplo v místech, kde byla trochu větší vrstva tuku.

vanquish

Jaké bylo vaše očekávání a jaký byl efekt po ošetření?
Musím se přiznat, že jsem byla nejdříve trochu skeptická. Ale výsledný efekt byl překvapující. Došlo k úbytku několika centimetrů, a dokonce k vypnutí pokožky a zmírnění projevů celulitidy, protože přístroj prý působí i na zvýšení tvorby kolagenu v pokožce.

Můžete porovnat zážitek z ošetření přístrojem Vanquish a jeho výsledky s jinými metodami zbavení se nechtěného tuku, pokud jste absolvovala?
Musím říct, že ošetření touto metodou je příjemné, nijak omezující a pro mě s okamžitým účinkem. Vždy jsem dodržovala různé diety, ale toto byl první přístroj, kterým jsem se nechala ošetřit právě z důvodu, že je bezkontaktní a vy hubnete pouze zahříváním tuku.

vanquish1

Co považujete za největší výhody ošetření přístrojem Vanquish, co vás překvapilo či nadchlo?
Přístroj se dá využít na více partií, což je skvělé. A navíc je možné zajistit o to větší účinek, když k ošetření přidáte ještě lymfodrenáž. Tím totiž podpoříte odstranění rozbitých tukových buněk z těla přirozenou cestou. Navíc je doplnění celého ošetření lymfodrenáží velmi příjemné, k tomu můžete delší dobu odpočívat a nechat o sebe pečovat. Co mě ale překvapilo, bylo, že se další úbytky centimetrů objevují ještě po dobu 2 měsíců, jak se postupně tělo tukových buněk zbavuje.

Kolik času od ošetření uplynulo, trvá efekt po ošetření?
Je to 10 měsíců, efekt částečně trvá dodnes, nicméně pleť se začíná opět mírně povolovat a v obvodu se mi pomalu vrátilo cca 1,5 cm.

Máte v plánu toto ošetření někdy zopakovat?
Již jsem objednána na další sérii 4 ošetření od poloviny března včetně lymfodrenáže, abych měla ten nejlepší výsledek v létě do plavek a cítila se v nich příjemně. Ráda bych, kdyby se povedlo zbavit se tak 3 cm přes bříško a opět hezky vypnout pokožku. Snažím se dodržovat zdravou stravu a životní styl, aby byl výsledek dlouhodobý, ale bohužel ne vždy je to stoprocentní. Občas neodolám například dobré čokoládě.

Doporučila byste ošetření přístrojem Vanquish také svým známým? Proč?
Jednoznačně doporučila! A proč? Protože funguje, a to neuvěřitelně rychle a bezbolestně.

Slyšeli jste už o metodě zvané Vanquish?

V Americe a Velké Británii na něj nedají už nějaký čas dopustit, zatímco u nás může být tento revoluční bezkontaktní přístroj pro modelaci tělesných partií žen i mužů ještě novinkou. Pracuje na principu radiofrekvence a poradí si s tukovými polštářky na bříšku, bocích a stehnech, a to o síle minimálně 1 cm a více.

Jsou doporučována minimálně 4 ošetření, aby byl výsledek dostatečně viditelný. Úbytek je individuální u každého klienta. Nelze to zaručit, ale je možný úbytek i několik cm v obvodu.

Opakování ošetření dané partie je doporučováno po 7 dnech, v případě využití lymfodrenáže pak po 5 dnech.

Více na webu Kliniky GHC Praha.

Cena jednoho ošetření – 4.500,-

Cena balíčku 2+1 – 9.000,-

logoghc

Čtěte také:

Zbavit se tukových faldíků rychle a bezpečně? Lékaři nám poradili ty nejlepší metody

„Splnil se mi sen, zhubla jsem bez námahy!“ svěřuje se Monika

Reklama