Čtenářka eli.emanuela nám poslala příběh ze svého mládí, kdy do ní byl zamilovaný kluk, který ji měl rád jen jako dlouhovlasatou… Díky eli.emanuelo za váš příspěvek.

Pomohly mi vlasy

Naštěstí jsem rozchody ve svém životě v podstatě řešit nemusela. Bylo pár krátce trvajících omylů, které tak nějak vyšuměly samy, a pak jsem potkala svého „prince na bílém koni“, se kterým jsem dosud a doufám, že spolu ještě desítky let budeme.
Na druhou stranu jsem se stala objektem platonické lásky tří mladíků.

Jeden byl báječným kamarádem, věděl, že mezi námi nic nebude, a bral to tak, že je to jeho problém, který si musí vyřešit sám.

Druhý si jen potřeboval něco dokázat, asi to, že z jeho namakaného těla každá holka padne na zadek. Nepadla jsem, navíc dotyčný měl sklony k surovosti, což je pro mě konečná. Naštěstí velmi brzy „šel o dům dál“, hledat nějakou, která z něj bude paf.
Třetí mladík, to byla síla. Dotyčného po mnoha letech opustila přítelkyně, se kterou byl snad od dětských let. Rozchod nesl neuvěřitelně těžce. Řadě lidí vykládal na potkání, jak mu chybí tělesný kontakt, něha, přitulení, pohlazení. Ne sex - byl silně věřící a sex pro něj patřil do manželství.

Poznala jsem ho jako smutného člověka, kterého zaujala moje veselost, bezprostřednost a praštěnost. V mé blízkosti se začínal usmívat. Když jsem se pak dozvěděla důvod jeho smutku, já hloupá naiva jsem si myslela, že bych mu mohla pomoct to překonat.

Vždyť když byl v naší partě, nemluvil depresivně, nestěžoval si na kdeco, ... Byla jsem ještě relativně mladá a nezkušená, netušila jsem, že by ho moje chování mohlo vést k tomu, že se mi líbí. Ostatně - chovala jsem se k němu jako k ostatním, a s nikým jsem neměla problém, že by mé chování bral jako vyznání něžnějších citů, jen upřímný projev přátelství. Onen nešťastný mladík dospěl k tomu, že bych díru v jeho srdci mohla zaplnit. Začal být víc a víc dotěrný až vlezlý. Začal si dovolovat víc, než mi bylo milo. A s upřímností jsem nepochodila, prohlásil, že to chce jen čas a že se určitě zamiluji.
Nakonec mi pomohly vlasy. Už dlouho jsem „vyhrožovala“, že se nechám ostříhat na ježka. Každý z toho div neomdlíval, zapřísahal mě, ať to nedělám, neb mám nádherné dlouhé (skoro po zadek) vlnité vlasy. Krásné byly, to ano, kdekdo je obdivoval a záviděl mi je, ale té práce s nimi. A změna je život. Nějak jsem usoudila, že přišel čas na radikální změnu a jednoho dne jsem přišla ostříhaná na 5cm.

Způsobila jsem ohromné pozdvižení, u některých i šok. Ale co jsem netušila, že díky radikální změně se zbavím i dotěrného mladíka. Byl zatížený na dlouhovlasé dívky, a když jsem najednou měla kratší vlasy než on, „nerozdýchal“ to. Něco se v něm zlomilo a já od něj měla konečně klid. :)
U opravdové lásky ale na délce vlasů nezáleží. Má extrémní změna neodradila jednoho mladíka, kterého jsem si o pár měsíců později vzala. :)

eli.emanuela
 Text nebyl redakčně upraven


 Dnešní téma je: Jak dát chlapovi kopačky

  • Musela jste se někdy rozhodovat mezi více muži?
  • Jak jste tomu opouštěnému své rozhodnutí vysvětlila?
  • Znáte nějakou univerzální metodu, jak to udělat a neublížit?
  • Nebo naopak, jak se rozejít tak, aby vás už nikdy nechtěl vidět?
  • Nebo máte tento problém aktuálně a nevíte, jak na to?
  • Nebo nikdy byste do svého života druhého nepustila, takže si myslíte, že vám to nehrozí?
  • A život vám ukázal, že jste se v tomhle mýlila?
  • A…

Na vaše příspěvky se těším na redakčním mailu:

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás za příspěvek odměním omlazujícím krémem od Vichy a dvěma laky na nehty od Gabriella Salvete, abyste, až budete ty kopačky dávat, byla ještě krásnější než dnes!

Reklama