co.jpg

O zázračných účinkách tohoto elixíru života vědělo mnoho krásných, významných žen z naší historie. Vykoupat se v kozím mléce, či pravidelně používat masky umíchané z domácího tvarohu, patřilo mezi jejich tajné kosmetické rituály.

co2.jpg

co3.jpgÚčinky kozích surovin začala v moderní kosmetice používat Ing. Jitka Poláková před 26 lety. Za tu dobu představila její ryze česká firma Kosmetika Capri více než 90 originálních receptur. „Vyvíjíme a vyrábíme kosmetické produkty, které obsahují kozí mléko, máslo, syrovátku, kolostrum. Jejich celkový obsah je 30 %, což je opravdu vysoké množství. Záleží nám na vysoké kvalitě a účinku, a právě proto jsou součástí našich receptur nejmodernější aktivní látky jako je kyselina hyaluronová, Argireline®, Luremin® a další,“ říká Jitka Poláková a dodává: „Vyzkoušejte náš inovovaný TRÉSOR CREME HIGHTECH LIFTING, jde o luxusní krém nepřekonatelný v anti-age péči. Obsahuje kozí máslo a směs hydrolyzované ovesné bílkoviny, ATP a niacinamidu v Butylenglycolu, který usnadňuje penetraci pokožkou.“

Tento jedinečný pleťový krém Vaši pleť zpevní, zjasní, zklidní, ochrání. Kromě složek, které popisuje Ing. Poláková obsahuje tento produkt také látku Laminaria Ochroleuca, což je extrakt ze Zlaté chaluhy, který velmi účinně zklidňuje pokožku a působí protizánětlivě. Navíc funguje jako biologický UV filtr, takže krém s sebou vezměte i na hory.

Důležitou součástí složení je také Spilanthol extrahovaný z listů a květů Plamatky zelné. Ten přináší rychlý myorelaxační účinek, který blokuje obličejové kontrakce. Neméně důležité jsou flavonoidy Calycosin a Formononetin získané z kořene Kozince blanitého, jež posilují syntézu kyseliny hyaluronové v pokožce, která tak získává znovu svou pružnost a elasticitu.

Krém aplikujte na předem očištěnou pleť 2 x denně, tedy ráno a večer. „Na čištění pleti doporučujeme použít některý z pleťových gelů či šamponů a následně pleťovou vodu pro dokonalé dočištění. Nedávno jsme uvedli na trh novinku Pleťový šampon značky Le Chaton, ze kterého lze vyšlehat pěnu pro hedvábný vzhled pleti. Pleť zanechá hedvábně jemnou,“ říká paní Poláková a dodává: „Pod krém je dobré od 25 roku věku nejprve nanášet sérum, které účinky krému zvýší.“ Kosmetika Capri nabízí několik pleťových sér. Za doporučení určitě stojí Sérum s Argireline značky Le Chaton. Obsahuje 2 účinné peptidy: Argireline® (Acetyl Hexapeptide-8) a Leuphasyl® (Pentapeptide-18). Jejich kombinace revolučně bojuje proti vráskám. Všechny produkty jsou k dispozici na e-shopu s dopravou zdarma: www.kosmetikacapri.cz.

co4.jpg

Tip ředitelky Kosmetiky Capri Ing. Jitky Polákové:

Pro kvalitní, mladistvou a krásnou pleť se držte tří zásad: 1. Dvoufázově čistěte pokožku. 2. Pak naneste sérum ve vysoké kvalitě (je-li Vám více než 25 let). 3. Aplikujte pleťový krém. Vše opakujte pravidelně 2 x denně, a to ráno a večer. Za 14 dní uvidíte výsledky.

Českým ženám, které hledají opravdovou kvalitu, nabízí Kosmetika Capri tři značky: La Chèvre, Le Chaton a Capramedic. Všechny přípravky jsou lokální, vyráběné výhradně v Česku v obci Čím nedaleko Prahy. Kosmetika Capri miluje přírodu. Její obaly jsou 100 % recyklovatelné.

E-shop s dopravou zdarma www.kosmetikacapri.cz

Instagram s kosmetickými recepty, soutěžemi a inspirací @kosmetikacapri
obrazek.png

Reklama