Představujeme vám jednu, která je tak čistá a zázračná, že dokáže zklidnit kůži podrážděnou sluněním, holením, depilací, chirurgickým zákrokem, odlíčením, osvěží ji po sportu, zafixuje make-up a chrání ji před bakteriemi při drobných poraněních. Pramení v chráněné krajině jihozápadní Francie a její účinky jsou známé již po více než 2 století. Seznamte se: Termální voda Avène.
5bf6b54f1e863obrazek.png

5bf699cb5e83eobrazek.pngTermální voda Avène je výsledkem dlouhého, přirozeného a jedinečného procesu, který je složitější, než by se na první pohled mohlo zdát. Než se dostane na povrch jako čistá a jemná průzračná voda, trvá to přibližně padesát let. Termální voda Avène je srážkového původu, a tak se nejprve pomalu vstřebává do hlubokých vrstev propustné půdy, až narazí na nejstarší dolomitové skalní podloží bohaté na vápník a hořčík. Během let pak z hornin získává jedinečné minerální a biologické vlastnosti. O jejích účincích se v Hydroterapeutickém centru Avène přesvědčí každoročně přes 2800 převážně dětských pacientů trpících atopickým ekzémem, lupénkou, či jiným kožním onemocněním.

V Avène v blízkosti lázní stojí také výrobní závod dermokosmetické značky Eau Thermale Avène, kde je termální voda přímo z pramene plněna do flakonů. Takto nedotčená se pak dostane k Vám na lékárenský pult v různých velikostech balení: 50 ml do kabelky nebo na cesty, 150 ml nebo 300 ml do koupelny nebo kanceláře. Termální vodu Avène obsahují všechny přípravky Eau Thermale Avène.

10 tipů pro zklidnění a zmírnění podráždění
5bf6999867f35obrazek.png

Dermatologická studie* prokázala, že budete-li aplikovat Termální vodu Avène samostatně nebo v kombinaci s péčí 2x denně po dobu 7 dnů, citlivost vaší kůže se s níží o 30 % po 5 minutách, a dokonce o 64 % po 1 týdnu. Každodenních situací, kdy po ní můžete sáhnout, je spousta. Podívejme se společně alespoň na pár z nich.
5bf6b57d991feobrazek.png

  1. Zklidnění svědění atopické kůže: před nanesením emolienční péče nastříkejte větší množství Termální vody Avène přímo na postižená místa nebo na obklad alespoň 2x denně.
  2. Zmírnění opruzenin: před nanesením ochranného krému nastříkejte větší množství Termální vody Avène přímo na podrážděné místo.
  3. Po povrchovém dermatologickém zákroku: nastříkejte větší množství Termální vody Avène 6x denně po dobu 2 dnů.
  4. Pro ještě jemnější peeling: před aplikací peelingu nastříkejte na obličej Termální vodu Avène. Peelingové složky tak budou pleť jemněji exfoliovat.
  5. Lepší účinnost a absorpce hydratačního krému: jemnou masáží vodu vmasírujte do pleti a jemně osušte. Ihned po osušení naneste na pleť krém.
  6. Šetrnější odlíčení a čištění pleti: nastříkejte na odličovací tampon Termální vodu Avène, která tampon zjemní a teprve poté na tampon naneste odličovací přípravek. Na čistou pleť následně nastříkejte Termální vodu Avène po dobu 10 sekund, nechejte působit a jemně osušte.
  7. SOS Zklidnění oteklého očního okolí: nastříkejte na 2 odličovací tampony větší množství Termální vody Avène a umístěte je na 3 minuty do mrazáku. Poté přiložte na oční víčka a nechejte 5 minut působit.
  8. Zklidnění pokožky po holení: nastříkejte Termální vodu Avène po dobu 3 sekund na místa podrážděná holením a jemně osušte.
  9. Okamžité zklidnění pleti, která má sklon k začervenání: přiložte na obličej přeložené jemné kapesníčky bez parfemace a postříkejte je větším množstvím Termální vody Avène ve spreji uchované v lednici. Poté naneste zklidňující masku.
  10. Zklidnění sluncem spálené pokožky: přiložte na postižená místa přeložené jemné kapesníčky bez parfemace a postříkejte je větším množstvím Termální vody Avène ve spreji uchované v lednici. Nechejte 15 minut působit a průběžně na kapesníčky stříkejte další množství termální vody, aby byly stále dostatečně mokré. Poté velmi jemně osušte a naneste mléko po opalování.

* Dermatologická studie provedená na 6 368 subjektech s citlivou kůží. Nepatologická citlivá kůže se zánětlivou dermatózou nebo po povrchovém dermatologickém zákroku. Aplikace Termální vody Avène samostatně nebo v kombinaci s péčí. 2x denně po dobu 7 dní.
5bf699e60f20dobrazek.png

K dostání v partnerských lékárnách (seznam na www.avene.cz).

Od 1.12. do 31.12.2018 můžete navíc využít vánoční nadílky 2+1 ZDARMA na celé portfolio značky Eau Thermale Avène

Přečtete si také:

Reklama