Ale věděli jste, že na stav vašich kloubů působí i „obyčejné“ koření, kterým je kurkuma?
Kurkuma je součástí systému tradiční ájúrvédské nauky o životě a dlouhověkosti již celá staletí. Sušením a mletím jejího kořene vzniká koření s mnoha zajímavými vlastnostmi. Tento fakt byl také důvodem pro vznik více než 4 600 publikovaných farmakologických studií na její účinky, včetně těch na funkci kloubů. Na pohyblivost našeho těla má vliv konkrétně kurkumin, tedy aktivní látka obsažená v kurkumě. Ovlivňuje pohyblivost kloubů a rovněž opotřebení kloubních chrupavek.

Chcete-li maximálně využít vlastností kurkumy, nebude vám však stačit přidávat toto vynikající koření do jídla. Kurkumin se totiž velmi obtížně vstřebává a nedostává se do systémového krevního oběhu. A to je důvod, proč zvolit doplněk stravy Flexofytol®.
Doplněk stravy Flexofytol® je určen pro všechny, kteří mají zájem získat efektivní formou látky obsažené v kurkumě a umožnit jejich přirozené působení v organismu. S tímto přírodním přípravkem brzy zjistíte, že se MŮŽETE opět věnovat svým oblíbeným aktivitám.

FLEXOFYTOL® - KURKUMA S UNIKÁTNÍ VSTŘEBATELNOSTÍ
Specialisté z Belgické laboratoře Tilman, která má více než šedesátiletou zkušenost vývoje přírodních řešení na podporu zdraví, vyvinuli ve spolupráci s univerzitním výzkumným centrem unikátní proces zpracování kurkumy.
Takto zpracovaná kurkuma je obsažena výhradně v přípravku Flexofyol®. Ve své bio-optimalizované podobě, dosahuje až 2 700krát větší vstřebatelnosti než přírodní prášek kurkumy. To znamená, že jej tělo dokáže mnohem lépe vstřebat a následně i maximálně využít. Flexofytol® obsahuje bio-optimalizovaný extrakt kurkumy standardizovaný na 42mg kurkuminu. Pokud je bylinný extrakt standardizovaný, máte jistotu, že v každé tabletě nebo kapsli je stejné množství aktivní látky. To je zárukou kvality a očekávaného přínosu výrobku.

FLEXOFYTOL® - PROVĚŘENÁ ALTERNATIVA
Přípravek Flexofytol® byl podroben řadě studií. Jedna z nich se věnovala působení na příčiny bolestivosti a vlivu na zvýšení pohyblivosti kloubů. Další ze studií se věnovala bezpečnosti užívání u starších osob trpících osteoartrózou spolu s některými dalšími onemocněními (cukrovka, problémy se srážlivostí krve atd.).

OTESTOVÁNO ČESKÝMI LÉKAŘI
Tým lékařů pod vedením primáře Jiřího Beznosky sledoval užívání doplňku stravy Flexofytol® 30 uživateli ve věku 45–65 let trpícím artrózou kloubů. Doba užívání trvala 3 měsíce. Během sledování uživatelé sami hodnotili bolestivost a hybnost kloubů a kvalitu života na stupnici od 1 do 10 (1 pro nejmenší obtíže, 10 pro nejhorší obtíže). Hodnocení intenzity bolesti se v průběhu studie zlepšilo v průměru o 50 % u všech uživatelů. Současně u uživatelů došlo i ke zlepšení jejich hodnocení pohyblivosti a kvality života.

MUDr. Jakub Holešovský, jeden z ortopedů, který se testování účastnil říká:
„Když jsme k sledování přistoupili, upřímně jsme od přípravku nic neočekávali. U některých z kolegů byla znát i skepse ohledně působení výtažku z kurkumy, včetně našeho primáře. Jak jsme ale viděli, že jsou účastníci studie s užíváním výrazně spokojení a pouze mizivé procento z nich necítí po přípravku zlepšení, radikálně jsme změnili náš názor na přípravek Flexofytol®. S přínosem přípravku byl spokojen i náš primář.“

Více o testování se dozvíte zde.

Pozor, ať vám neunikne důležitá akce, kterou nyní můžete využít! Kupte si jedno balení přípravků Fexofytol a druhé balení vám přijde poštou zdarma! Co pro to musíte udělat?
Tato akce neprobíhá na lékárnách, ale pouze na online stránce produktu Flexofytol

Reklama