64d34182486e4PR01.jpg

BIO šípkový olej je vyroben z plodů růže šípkové, které jsou bohaté na vitamíny, minerály a antioxidanty. Šípkový olej je šetrný k jemné a citlivé dětské pokožce. Neobsahuje žádné chemikálie, parabeny, umělá barviva ani syntetické vůně, které by mohly způsobit podráždění nebo alergické reakce.

Šípkový olej má vysoký obsah vitamínu C, který podporuje tvorbu kolagenu a zabraňuje vysušování pokožky. Pravidelné používání kosmetiky Onclé s BIO šípkovým olejem může pomoci udržovat optimální vlhkost pokožky a chránit ji před vysušením, což bývá častým problémem dětské pokožky.

Přírodní kosmetika Onclé chrání pokožku před nepříznivými vnějšími vlivy, jako vítr, chlad nebo v letních měsících, ostré letní paprsky. Pokud však u děťátka dojde k zarudnutí pokožky, po dlouhém pobývání na sluníčku, šípkový olej obsahuje látky, které mají protizánětlivé účinky a mohou pomoci snížit zarudnutí a podráždění pokožky.

Navíc podporuje hojení pokožky. Jeho jemná a léčivá síla je vhodná pro děti, které často mají problémy s pokožkou či ji mají citlivější.

Onclé nabízí v dětské řadě 4 pečlivě navržené a vyvinuté produkty v prémiové kvalitě, které se vzájemně doplňují: Dětský tělový i pleťový balzám, Dětské mycí mléko na tělo i vlásky, Dětský čisticí a ochranný olej na zadeček a Dětský tělový olej do koupele a po koupeli.

PR03.jpg

Dětský čisticí a ochranný olej na zadeček představuje rychlé a efektivní řešení pro hygienu doma i na cestách. Olej odstraní nečistoty, ochrání pokožku před zarudnutím, vyživí ji a zklidní. Navíc je jeho aplikace pohodlná a funkční. Stačí nastříkat na zadeček a dětským ubrouskem setřít. Olej dále obsahuje bavlníkový olej, mandlový olej a olej z jojoby kalifornské. Všechny tyto oleje obsahují aktivní biosložky a důležité vitamíny A, E, F proti vysušování. Nedílnou součástí složení je také přírodní squalan, který zanechá pokožku vláčnou a jemnou.

Dětský tělový i pleťový balzám vyživuje, zklidňuje a chrání dětskou pokožku. Dětskému tělíčku zajistí dlouhodobou a hloubkovou hydrataci, což je velmi důležité v letních horkých dnech. Navíc se lehce vstřebává, krásně voní a nezanechává mastný dojem.

Dětské mycí mléko na tělo i vlásky efektivně odstraňuje nečistoty z pokožky a zároveň ji zanechává krásně hebkou a vyživenou. Mycí mléko velmi jemně čistí pokožku, hydratuje i vyživuje zároveň. Samozřejmě je šetrné nejen k pokožce, ale také k očím, takže je vůbec nedráždí.

Dětský tělový olej do koupele a po koupeli přirozeným způsobem zklidňuje a chrání citlivou dětskou pokožku. Olej je vhodný pro citlivou pokožku a napomáhá snížit riziko výskytu zarudnutí. Navíc se snadno vstřebává. Hydratuje i chrání pokožku a napomáhá relaxaci. Olej nastříkejte do koupele, nebo jej po koupeli nanášejte na suchou pokožku a jemně vmasírujte.

PR02.jpg

Značka Onclé je určena všem rodičům, pro které je důležité přírodní složení produktů, podporují české výrobky a mají rádi krásné a kvalitní věci.

Clipboard01.jpg

Reklama