5a902d55e1881obrazek.png

  • Vegetariánské masky 7th Heaven mají certifikát od světové organizace PETA, jenž bojuje za práva zvířat. Základní složky těchto masek jsou přírodní produkty, některé obsahují i dřevěné uhlí. V pleťové kosmetice se uhlí využívá pro svou schopnost absorbovat toxiny a odstraňovat přebytečný kožní maz z pórů. Po nanesení na kůži vyplouvají toxiny a nečistoty na povrch a dochází k absorpci přebytečné mastnoty. Přírodní jíl a dřevěné uhlí pomáhají hluboce vyčistit póry, řešit potíže s pokožkou a snížit zarudnutí způsobené akné.

5a902d791155dobrazek.png

  • Zelený jíl vyniká svými čisticími vlastnostmi. Má vysokou absorpční schopnost a velice snadno vstřebává veškerý nadbytečný kožní maz. Dokáže vytáhnout usazené nečistoty i kožní maz z hloubky pórů a zanechává jen perfektně vyčištěnou pleť. Zároveň ale není příliš agresivní a zmírňuje případné podráždění. Zelený jíl je ideální volbou pro mastnou a smíšenou pokožku, kdy normalizuje její tukový metabolismus a reguluje vznik nedokonalostí. Zelený jíl je oblíbenou surovinou, která je přirozeně antibakteriální, a tím i brání vzniku pupínků a zanícených míst.

5a93cefa4b34fobrazek.png

Saloos/Argital/Nobilis Tilia, www.biooo.cz

  • Síla je v přírodě, která nás obklopuje. PhMr. Karel Havlík dobře věděl, že namáhané a poškozené pleti nejlépe pomůže právě sama příroda. Při výrobě kosmetických produktů proto čerpal z čisté přírody, respektoval ji a snažil se od ní poučit. Bylinky, které se objevují v maskách, zpracovávají a s láskou sami pěstují v ekozahradách.

5a93d269e2d02obrazek.png

Www.havlikovaapoteka.cz

Uložit

Uložit

Reklama