Určitě jste si všimli, že existují ingredience, které se opakují ve složení kosmetických přípravků napříč všemi značkami. Není to proto, že by výrobcům došly nápady a opisovali jeden od druhého, ale některé složky mají zkrátka tak skvělé vlastnosti, že je ve svých přípravcích chce mít každý.

Jeden z největších hitů v boji proti vráskám, retinol, pomalu ale jistě nahrazuje jeho přírodní alternativa zvaná bakuchiol. Na popularitě stoupá proto, že má stejně skvělé účinky při redukci vrásek, a navíc ještě působí bez nežádoucích vedlejších příznaků. V krémech a sérech ho najdete čím dál častěji díky tomu, že reguluju produkci kolagenu, zmírňuje zarudnutí a působí antibakteriálně. Naopak už dlouholetou stálicí je v kosmetice kyselina hyaluronová. Kromě toho, že také stimuluje tvorbu kolagenu, ještě skvěle hydratuje, protože dokáže navázat a udržet až 1000x vyšší množství vody, než je váha jejích vlastních molekul. Je skvělá nejen v pleťových krémech, ale třeba i v krémech určených na celé tělo. Pro dodání hydratace citlivé, až atopické pleti, je ideální urea. Je totiž naprosto bezpečná, nezpůsobuje alergie a jejím pravidelným používáním dochází k celkovému zlepšení stavu pokožky. Nechte se inspirovat našimi tipy a vyzkoušejte tyto zázračné ingredience doslova na vlastní kůži.

BIORETINOL Pokročilé sérum proti vráskám

  • Redukuje vrásky a jemné linky
  • Vyhlazuje & rozjasňuje pleť
  • Bakuchiol
  • Komplex vitamínů (B5, B3, C & E)
  • Kyselina hyaluronová

ASTRID BIORETINOL Pokročilé sérum proti vráskám je ultra koncentrovaná péče proti vráskám pro okamžitý a intenzivní účinek. Ihned po aplikaci zvlhčuje, vyhlazuje a zpevňuje zralou pleť. Jeho složení obsahuje unikátní „koktejl“ ingrediencí proti stárnutí včetně bakuchiolu, komplexu vitamínů a kyseliny hyaluronové. Bakuchiol, přírodní alternativa k retinolu, pomáhá bojovat proti stárnutí: redukuje viditelné linky a vrásky a zároveň podporuje elasticitu pleti a její hladkost pro dosažení sametově jemného vzhledu.

Poskytuje silný účinek proti vráskám a pro revitalizaci pleti, aniž by hrozilo její podráždění (zarudnutí, šupinatění, dermatitida). V kombinaci s vitamíny a kyselinou hyaluronovou tento krém proti vráskám zanechává vaši pleť hladší, jasnější a s méně viditelnými vráskami. Obohacený o komplex vitamínů B5, B3, C & E, který pomáhá pleť posílit, zmírnit nežádoucí pigmentaci, sjednotit její tón a podpořit její přirozený jas. Pro hladší, jemnější a omlazenou pleť.

6274e5342892dobrazek.png
Cena 249 Kč/30 ml

SUPREME HYALURONIC Tělový krém
Nové tělové krémy Bioten obsahují unikátní spojení 83 % ingrediencí přírodního původu a hydratace. Bohatě vyživující krém Biotenhyaluronicsupreme, který obsahuje vysoký podíl různých forem kyseliny hyaluronové pro maximální a dlouhotrvající hydrataci celého těla díky schopnosti navázat a udržet až 1000x vyšší množství vody, než je váha jejích vlastních molekul. Nízkomolekulární kyselina hyaluronová pak umožňuje proniknout účinným látkám krému i do hlubokých vrstev pokožky a působit tak přímo na její pružnost a mladistvý vzhled.

6274e56003be0obrazek.png
Cena 129,90 Kč/250 ml

Hyaluronic GOLD noční krém

  • 93 % ingrediencí přírodního původu
  • s kyselinou hyaluronovou
  • bojuje proti stárnutí pleti
  • vyplňují viditelné vrásky
  • chrání před infračerveným zářením (IR) a viditelným světlem (VL)

BiotenHyaluronic Gold vyplňující noční krém proti vráskám obsahuje 93 % přírodních ingrediencí přírodního původu včetně tří typů kyseliny hyaluronové a mikroperel, které vyplňují pokožku. Účinně bojuje proti stárnutí pleti, přirozeně oživí její mladost. GoldenProteins pomáhají zvyšovat syntézu kyseliny hyaluronové, vyplňují viditelné vrásky a redukují se stárnutím spojené tmavé skvrny a nejednotný odstín pleti. Obsahuje ochranný faktor 10 a ochranu před infračerveným zářením (IR) a viditelným světlem (VL). Hyaluronic Gold vyplňující noční krém od značky bioten bojuje proti stárnutí pleti a pomáhá navracet její mladost.

6274e542aed2bobrazek.png
Cena: 249 Kč/50 ml

Indulona intenzivní regenerace

Indulona Krém na ruce INTENZIVNÍ REGENERACE je obohacený o 5 % urey, vynikající hydratační látky, která absorbuje a zadržuje vodu. Urea zvyšuje schopnost pokožky udržet přirozenou úroveň hydratace a rehydratuje. Obsažený arganový olej je bohatý na základní živiny a antioxidanty a má protizánětlivé účinky. Krém poskytuje velmi suchým a popraskaným rukám okamžitou a dlouhotrvající hydrataci, až po dobu 48 hodin. Má zklidňující a vyživující účinky, podporuje zdravý vzhled pokožky a zanechává ruce zregenerované a jemné. Dermatologicky testováno.

6274e595d4914obrazek.png
Cena 49,90 Kč/85 ml

Reklama