Přečtěte si humorný příběh, který zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Tana M. Jeho hlavní hrdina se po polknutí „zázračné tabletky“ dostal v autobuse do zácpy. Naproti němu seděla vnadná studentka - no, hádejte, jak to dopadlo...

Používá váš partner k lepšímu milostnému prožitku při sexu „zázračnou tabletku“? Pokud ano, přečtěte si pozorně příběh, který k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Tana M.

Zázračná tabletka

Dobrý den....
Kamarádka mi nedávno vyprávěla humorný příběh ze života. Hlavním aktérem příběhů byla modrá tabletka, zázrak 21. století. Pro muže.
Andulka měla milého, který bydlel v malé vesničce u Mníšku pod Brdy.
Jirka, ji chtěl v den narozenin udělat velkou radost. Radost ze života, radost z jejich prožitého sexu.
Vybral se ke své milé autobusem do Prahy. Aby nic nenechal náhodě, vzal si jednu modrou zázračnou tabletku těsně před odjezdem do Prahy. Vše měl dokonale spočítané. 20 minut cesta autobusem, 10 minut cesta metrem a pak vytoužený den se svojí milou... Jenom že...
Stalo se to, co se nemělo stát.
Na Barrandovské radiále v ten den havaroval plně naložený kamion. Doprava ve všech směrech do Prahy byla najednou plně zablokovaná. Auta, kamiony, autobusy, jedna velká 10 kilometrová kolona.
Jirka s užitou modrou zázračnou tabletkou v autobuse. Tabletka nezklamala, začala účinkovat. Se vším všudy. Vedle Jiříka seděla v autobuse nějaká nezletilá studentka. Jirka ji začal dávat neslušné návrhy, říkal něco o „pnutí kalhot“ a podobně. Studentka začala křičet, že ji obtěžuje nějaký nadržený uchyl, pedofil... Na sedadlech před Jiříkem seděl i starší manželský pár. Paní se na Jiříka otočila začala mu nadávat... „Že se nestydíte, vy prasáku, apod.“ Jirka vstal a šel k řidiči, aby celou situaci vysvětlil a uvedl na pravou míru, k jakému nedorozumění došlo. Řidič to velmi rychle pochopil.
Autobus se po hodině a půl... dotrmácel na Smíchovské nádraží. Se zázračnou tabletkou, která vyprchala těsně před cílem... Jirka s obviněním, že je prasák a pedofil, s ostudou jako řemen.
Pár slov na závěr.
Čtete pečlivě příbalový leták!!!!
Použijte tabletku zhruba jednu hodinu před plánovaným pohlavním stykem. Tabletu spolkněte celou a zapijte ji sklenicí vody.
Jestliže máte pocit, že přípravek , „zázračná tabletka“, účinkuje příliš silně nebo naopak slabě, řekněte to svému lékaři nebo lékárníkovi.
Přípravek zázračná tabletka Vám pomůže dosáhnout erekce jen, pokud dojde k sexuálnímu dráždění. Doba, po které začne přípravek účinkovat, je u každého člověka odlišná, ale obvykle se pohybuje mezi půl hodinou až hodinou.

Hezký den ale bez tabletky.
Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 16. března 2012: Vy a tabletky

  • Jaký máte vztah k polykání tabletek?
  • Saháte hned po prášku, když vás něco zabolí?
  • Vyhýbáte se práškům jako čert kříži?

Napište mi svůj postoj k tabletkám a jejich konzumaci jako příspěvek k tématu. Za ten samozřejmě můžete získat dárek, tentokrát opravdu stylový - dětský multivitamin a multiminerál Marťánci s Imunoacivem od Walmarku, ve kterém najdete Mluvící Marťapero, a doplněk stravy Citrovital - výtažek z grapefruitových jadérek od firmy Herb-pharma. Pokud chcete mít šanci na získání tohoto dárku, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu a do naší e-mailové schránky (viz odkaz níže) ať dorazí nejpozději 16. 3. 2012 v 15.30 hodin.

martcitro

Reklama