Chladničky Whirlpool se skutečně poprávu pyšní několika superlativy.
Dovolte nám vás s nimi podrobněji seznámit.

 

Side-by-Side

Objevte prostor a luxus. Chladničky Side-by-Side jsou ideální, ať už myslíte na velkou rodinu či časté večírky s přáteli. Ze speciálních výdejníků můžete kdykoli doplnit svůj nápoj ledem či čistou chlazenou vodou. LCD displej, řada různých funkcí a specializované úložné prostory pak dělají ze Side-by-Side chladniček nejlepší spotřebiče ve své třídě. Mají vpředu i vzadu kolečka, která usnadňují jejich posun do zvolené polohy.

 

 

Vinotéka Whirlpool ARC 2110

Pojme 131 lahví. Vnitřní teplota je jednoduše regulovatelná mezi 7-18 °C pomocí termostatu. Správnou vlhkost vzduchu a jeho kvalitu zajišťuje uhlíkový filtr, který eliminuje nežádoucí pachy a bakterie a udržuje hodnotu vlhkosti mezi 50-70 %. To je ideální stav, který umožňuje vínu dýchat během zrání. Společnost Whirlpool u svých výrobků tradičně nemyslí pouze na funkčnost, ale rovněž na vzhled a snadné ovládání. Leštěný hliník, jemná linie dveří, opracovaná rukojeť a výplň z kouřového skla, které chrání víno před UV zářením a zároveň umožňuje dokonalý přehled bez zbytečného otvírání dveří. Vnitřní prostor mandlové barvy a police z dřevěného masivu dotvářejí velmi příjemný a harmonický vzhled. Rozměry: 1590x698x647,5 mm

 

 

Chladničky značky Whirlpool mají další příjemné výhody

 

·         Přihrádka pro uchování čerstvých pokrmů

Speciální přihrádka se stabilně nízkou vlhkostí a teplotou je vhodná především k uskladnění masa, ryb a dalších potravin rychle podléhajících zkáze.

 

·         Antibakteriální systém

Nejlepší dostupná technologie k ochraně potravin, hubení bakterií a potlačení pachů. Veškerý vzduch obsažený ve vnitřním prostoru chladničky prochází vestavěným aktivním filtrem Microban®, který zachytí bakterie i chemické či mechanické nečistoty obsažené ve vzduchu a zamezí zkáze potravin i vzniku pachů. Dosud nikdy nebyla na trhu k dispozici technologie, která by dokázala tak efektivně zajistit čistotu a ochranu uložených potravin.

 

  • Vyklenutá dvířka chladniček

Nejnovější chladničky Whirlpool jsou osazeny nápadně vyklenutými dvířky, a jsou tak alternativou k přísně lineárním tvarům většiny dostupných chladniček. Elegantní křivky přispívají také ke zvětšení vnitřního prostoru, neboť přihrádky ve dveřích nabízejí bezkonkurenčně největší prostor k uložení libovolných potravin.

 

 

A k tomu jsou elegantním doplňkem vašeho domova

 

  • Smysl pro eleganci

Design nových chladniček Whirlpool je stejně propracovaný jako technologie, která se používá k jejich výrobě. Kvalitní nerezová úprava povrchu, interaktivní LCD displeje a elegantní linie přístrojů zajišťují vysoký standard luxusu, efektivity a  bezchybného designu.

 

 

·         Dotek luxusu

Řada modelů značky Whirlpool má neohmatatelnou nerezovou úpravu povrchu, takže zůstává bezchybně čistý a lesklý, i když svou kuchyni hojně využíváte.

 

·         LCD displeje

Mrazničky nejvyšší třídy se nyní vybavují interaktivními LCD (displeji z tekutých krystalů). Nejenže dodávají výrobkům Whirlpool punc High-Tech designu, ale především umožňují inteligentní nastavení spotřebiče tak, aby uchovával potraviny v nejpříhodnější teplotě a svého uživatele neustále informoval o podmínkách uvnitř mrazničky. Vestavěné signalizační a paměťové moduly poskytují důležité informace a umožňují vám kvalifikovaně rozhodovat o tom, jak budete s uskladněnými potravinami nakládat. Řídicí systém nabízí i zvláštní režim „Party“, s jehož pomocí během půl hodiny vychladíte lahve s nápoji a systém se při tom postará o to, abyste je v mrazničce nezapomněli.

 

·         Modré osvětlení

Nejnovější chladničky značky Whirlpool jsou vybavené novým typem osvětlení, které vybočuje z dosavadního stereotypu žlutých osvětlovacích těles a nahrazuje jej příjemným namodralým světlem. To je nejen příjemnější pro oči, ale použitá lampa také lépe čelí vibracím, takže zajišťuje stabilnější osvětlení a efektní vzhled.

 

A nakonec jsou velmi funkční a praktické

 

·         Hluboké police ve dveřích

S hloubkou až 13 cm patří police ve dveřích chladniček Whirlpool k nejprostornějším na trhu. Jsou ideální k uložení lahví, ovocných džusů, a při použití příčky i k uložení drobnějších předmětů.

 

·         Police na pizzu

Mrazničky Whirlpool jsou vybaveny unikátními dveřními policemi pro uložení mražené pizzy nebo dalších hotových mražených jídel. Tak uvolňují ostatním potravinám místo v hlavních zásuvkách mrazničky. Tyto police jsou velmi vhodné také k uchovávání zmrzliny, která v nich zůstává jemná a krémová.

 

·         Výdej ledu a vody „skrz dveře“

Výdejníky ledu a vody, jimiž jsou vybaveny Side-by-Side chladničky Whirlpool, se řídí systémem Fresh Ice a mají vestavěný vodní filtr. Tak je vám vždy k dispozici čerstvý drcený nebo kostkový led či chlazená voda a přitom se spoří energie, protože k jejich odebrání není třeba otevírat dveře chladničky. Led se ukládá do velké průhledné nádoby, a tak máte neustále přehled o tom, kolik je právě k dispozici, a přitom jej můžete snadno vyjmout a odnést na stůl. Vodní filtr vyčistí během své životnosti 1 500 litrů vody – teprve potom je třeba jej vyměnit, což samozřejmě není nijak složité.

 

·         Držák plechovek

Americké chladničky Whirlpool disponují speciálními policemi ve dveřích, určenými k uložení plechovek s nápoji. Dvě skloněné akrylové police pojmou bezpečně až šest plechovek a zbývající prostor chladničky zůstane k dispozici pro další potraviny.

 

 

*** S výrobky Whirlpool ušetříte vaše peníze ***

 

Efektivní využití energie chladniček a mrazniček Whirlpool je přínosem nejen pro životní prostředí, ale také pro vaši peněženku.

 

 

Reklama