shutterstock-696441604.jpg

Nanášejte rozjasňovač jako profík

Kulatým koncem houbičky nanášejte tekutý rozjasňovač na vrchní část lícní kosti. Špičatým koncem pro změnu rozzáříte okolí očí.

shutterstock-483817879.jpg

Něžný peeling

Pleťový peeling byste si měly dopřávat pravidelně a alespoň jednou týdně. A i k této proceduře můžete houbičku využít.

shutterstock-198845993.jpg

Samoopalovák snadno, rychle a bez fleků

Pokud chcete, aby vaše ruce nebyly samý flek a barva pleti sjednocená, tento trik je váš nový bronzový hrdina. Trochu samoopalovacího přípravku si vstříkněte na kulatý konec houbičky a aplikujte na kůži v krouživých pohybech.

shutterstock-609760628.jpg

Jako zmizík

Přehnaly jste to s tvářenkou? Když se věci trochu vymknou kontrole a nechcete si odličovat celou tvář. Stačí využít BeautyBlender s tonerem nebo trochou vody a jemně odstranit škodu.

5a9809b9e738aobrazek.jpg

Je multifunkční

S houbičkami můžete nanést jakékoliv krémové produkty na líčení. Ať už jde o bronzer, konturovací krémy, nebo korektor - vše zvládnete s houbičkou snadno a rychle. 

  • Make-up houbičky se vždy používají navlhčené. Suché vám nepomůžou v ničem, naopak vám líčení znemožní. Houbičky namočením zvětší svůj objem a jsou na omak měkčí a poddajnější.
  • NEZAPOMÍNEJTE NA ČIŠTĚNÍ. Nejlépe samozřejmě vyprat houbičku po každém použití (nebo ráno před dalším použití). Houbičku nejlépe pročistíte v teplé vodě za přidání mýdla (neparfemovaného a hodí se klasický jelen), šamponu na čištění štětců a nebo odličovacího gelu. Vždy pečlivě promačkejte a vymyjte čistící produkt.

Uložit