Nanášejte rozjasňovač jako profík

Kulatým koncem houbičky nanášejte tekutý rozjasňovač na vrchní část lícní kosti. Špičatým koncem pro změnu rozzáříte okolí očí.

Něžný peeling

Pleťový peeling byste si měly dopřávat pravidelně a alespoň jednou týdně. A i k této proceduře můžete houbičku využít.

Samoopalovák snadno, rychle a bez fleků

Pokud chcete, aby vaše ruce nebyly samý flek a barva pleti sjednocená, tento trik je váš nový bronzový hrdina. Trochu samoopalovacího přípravku si vstříkněte na kulatý konec houbičky a aplikujte na kůži v krouživých pohybech.

Jako zmizík

Přehnaly jste to s tvářenkou? Když se věci trochu vymknou kontrole a nechcete si odličovat celou tvář. Stačí využít BeautyBlender s tonerem nebo trochou vody a jemně odstranit škodu.

Je multifunkční

S houbičkami můžete nanést jakékoliv krémové produkty na líčení. Ať už jde o bronzer, konturovací krémy, nebo korektor - vše zvládnete s houbičkou snadno a rychle. 

  • Make-up houbičky se vždy používají navlhčené. Suché vám nepomůžou v ničem, naopak vám líčení znemožní. Houbičky namočením zvětší svůj objem a jsou na omak měkčí a poddajnější.
  • NEZAPOMÍNEJTE NA ČIŠTĚNÍ. Nejlépe samozřejmě vyprat houbičku po každém použití (nebo ráno před dalším použití). Houbičku nejlépe pročistíte v teplé vodě za přidání mýdla (neparfemovaného a hodí se klasický jelen), šamponu na čištění štětců a nebo odličovacího gelu. Vždy pečlivě promačkejte a vymyjte čistící produkt.

Uložit

Reklama