Co se zdá, je sen... Někdy krásný, někdy hrůzostrašný. Občas je veliká škoda, když se z nějakého příjemného snu probudíme, což samozřejmě platí i naopak. A jak je to s erotickými sny? Míváte je?

Říká se, že sny odrážejí to, co se děje v našem nevědomí, o čem třeba ani nevíme, že bychom chtěli. Nevím, erotikanejsem odborník na tyto věci, ani jsem nikdy u žádného vykladače snů nebyla. I když občas by mě samozřejmě zajímalo, proč se mi zdál zrovna tento sen a co by mohl znamenat v souvislosti s realitou...

Sny mívám poslední dobou docela často. A myslím, že je mají všichni, jen si to někteří třeba nepamatují. Když se probudím z nějakého děsivého snu, taky ho raději vytěsním z mysli, protože jinak bych se bála, že se mi splní.

A co sny erotické? Na tohle téma se mi sny moc často nezdají. Nevím - je to věkem? Když jsem byla mladší a chodila jsem na gympl a pak na vysokou školu, měla jsem erotických a sexuálních snů dost. Dodnes si pamatuju na jeden, to mi bylo asi osmnáct, který se pak přesně vyplnil. V té době jsem poznala jednoho kluka, s kterým jsem měla jet v létě na dětský tábor jako vedoucí. A před těmi prázdninami se mi zdál celkem konkrétní sen - erotika probíhala ve stanu. Prostředí nic moc romantické, ale jako noční zážitek dobré. :-) A to jsem ani netušila, že na táboře budeme v těch stanech spát! Každopádně ten sen se později vyplnil...

Žádné jiné erotické sny mi v mysli neutkvěly. A dneska to vidím tak, že lepší než erotický sen je skutečnost. A nejlepší je, když takový erotický sen přejde ve skutečnost.

Co myslíte? Napište mi k dnešnímu tématu!

Téma dnešního dne: Erotické sny

  • Máte erotické sny?
  • Jak často?
  • Pamatujete si je celé, nebo jen útržky?
  • Zdá se vám o vlastním partnerovi, nebo o někom jiném?
  • Přibližují se erotické sny skutečnosti, nebo jste v nich prožívala něco zvláštního?

Napište mi, budu se těšit. Jedna z vás tentokrát vyhraje knížku Alexandry Potter s názvem Co je nového, kotě? A také rtěnku od Mary Kay.

Na vaše příspěvky čekám do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je Erotický sen. Předem děkuju a přeju hezký den!

cenik

Reklama