NOVINKA: Pure Color – první dlouhotrvající gelová barva od Schwarzkopf

Přejete si barvit si své vlasy v pohodlí domova a takovou barvou, která je nepoškodí. Takovou, která bude mít ve svém složení přírodní ingredience. Chcete si užít každou minutu vašeho života, takže i chvíle, jež patří péči o vaši krásu. Tato přání se nyní mohou stát skutečností, díky nové značce vlasových barev Pure Color od Schwarzkopf, kterou na trh uvádí společnost Henkel Česká republika. Jde o první vlasové barvy s unikátní gelovou konzistencí, jež díky svému složení zajistí vlasům během barvení hloubkovou hydrataci. Dodá jim tak nejen dlouhotrvající lesklý a intenzivní odstín, ale také péči, kterou si zaslouží.      
   
 bar1.jpg
Vlasové barvy Pure Color představují novou dimenzi barvení vlasů. Díky nim se stane tato činnost zábavou. Navíc barvení vlasů je díky složení barev Pure Color jednoduché a rychlé. Barva i vyvíjecí emulze jsou vytvořené ze stejné gelové báze, která zajišťuje jednodušší přípravu i samotné nanášení na vlasy. Hustý gel z vlasů nestéká, a navíc se dobře oplachuje.
 
Složení obsahuje extrakty z aloe vera, kaktusu a olej z jojoby. Navíc nabízí unikátní technologii Aquaxyl, která funguje na stejném principu jako cukr. Ten totiž dokáže zachytit a udržet díky elektrostatice molekuly vody. Díky tomu barvy poskytují vlasům velkou porci potřebné hydratace a vlasy jsou pak krásně lesklé, hebké a snadno se rozčesávají.
 
Barvy na vlasy Pure Color jsou dostupné od ledna 2018 ve dvaceti trendy odstínech za doporučenou maloobchodní cenu 149,90 Kč.

Reklama