Nedávno náš redaktor Jakub D. Kočí nakupoval v jednom z větších potravinových řetězců a byl svědkem skutečné lidské bestiality. Tělesně postižená zaměstnankyně se pokoušela projít okolo nakupující dámy - to si dovolila moc!

shop

Následující příběh vám, milé čtenářky, možná přijde neuvěřitelný, leč bohužel skutečně se stal...

Byl jsem nakupovat ve středně velké samoobsluze jednoho zavedeného potravního řetězce. Bylo odpoledne a čekání u pokladen trvalo asi deset, patnáct minut. Zařadil jsem se s nákupem za jakousi dámu, která měla jen asi tři kousky zboží, když tu se přihodilo něco, co ve mně vyvolalo opravdovou nechuť.

Zboží, které si někdo rozhodl nekoupit, sbírala od pokladen tělesně postižená paní; postarší usměvavá žena, které příroda, nebo možná nějaká nehoda nadělila dví nepřirozeně pokroucených paží. A tak brala zboží od svých kolegyň do vozíku jen hřbety rukou, přesto (na svůj stav) velice obratně.

V jednu chvíli pak chtěla projet okolo dámy stojící přede mnou, a tak slušně řekla: „S dovolením.“

Dáma vytočila oči v sloup a nakvašeně poodstoupila, pak se na mě podívala, nedbajíc toho, že ji postižená ještě slyší, řkouc: „Teda já nechápu, jak někoho takového mohou zaměstnat. Pch!“

Nevím, nejspíš jsem ji zklamal, když jsem si s ní nezačal notovat, protože můj rozhořčený pohled opětovala prudkým otočením se.

Pracovitá postižená se v tu chvíli přestala usmívat, opřela se do vozíku, jak jen toho byla schopná, a pomalu se svěšenou hlavou odcházela za svými povinnostmi...

Kam dál?

Reklama