5bdafa5b358f6obrazek.jpg

Business třída v letadlech MAX nabízí plně polohovatelné sedadlo, více prostoru a soukromí, což dává cestujícím možnost celou noc během letu spát. Vytvarované skořepinové sedačky poskytují cestujícím pocit většího soukromí, ať už chtějí pracovat, něco pojíst, nebo jen relaxovat a užít si zábavu za letu se společností flydubai a její širokou nabídkou filmů, TV pořadů, hudby a her v arabštině, angličtině a ruštině. Každé sedadlo v letadle MAX má v business třídě zabudovanou 15,6” obrazovku s HD rozlišením 1 080 p, díky které se cestující mohou bavit během letu.

fly.jpg

Nová ekonomická třída společnosti flydubai nabízí inovativní sedadla značky RECARO, která vytvářejí velkorysý prostor pro nohy, takže cestující se mohou opřít, relaxovat a užít si let. Jde o jedno z nejpohodlnějších sedadel určených pro letadla a často se s ním setkáváme při dálkových letech v letadlech se širokým trupem. Sedadla v ekonomické třídě mají zabudované 11,6” obrazovky s rozlišením full-HD, díky kterým si cestující mohou let se společností flydubai náležitě vychutnat.

5bdb05137f0d7obrazek.jpg

Velkorysé rozestupy sedadel v ekonomické třídě a lůžka v business třídě doplňují jemné textilie a ty nejlepší materiály, které vytvářejí pocit pohodlí během letu. Boeing Sky interiér s ladně tvarovanými bočními stěnami a plynulými křivkami přináší pasažérům prostředí pro pohodlné cestování. Inovativní systém osvětlení paluby umožňuje cestujícím, aby si osvětlení sami přizpůsobili podle své nálady, ať už při jídle, sledování filmu, čtení, nebo při odpočinku a spánku.

Boeing 737 MAX 8 nejenže nabízí pasažérům pohodlnější cestování, ale je i šetrný k životnímu prostředí. MAX 8 má nižší spotřebu paliva na jedno sedadlo, jednu z nejnižších uhlíkových stop a díky nejmodernější technologii quiet-engine i nižší hlučnost letadla, která zvyšuje pohodlí cestujících během letu.

Společnost flydubai má ve své flotile čítající 62 letadel sedm letadel Boeing 737 MAX 8, přičemž další již objednaná letadla jim budou doručena během příštích deseti let. Společnost flydubai používá letadla Boeing 737 MAX na svých každodenních spojích z Prahy do Dubaje a realizuje tak svoji ambici neustále se dále rozvíjet a překonávat očekávání svých zákazníků.
5bdafcd36bb53obrazek.jpg

Více informací najdete ZDE