Protože jsme na dnešek přichystali téma „poruchy erekce“, poprosili jsme naši redakční kamarádku, masérku Hanku, aby nám popsala svou zkušenost s klientem, navíc jejím známým. Jak také chlapi řeší stav, když už mu moc nestojí - hledají vzrušení jinde a nemusí jít zrovna o klasický sex. A někteří hezky přímočaře.

Už budu brát jenom ženský, říkala jsem si po té, co ode mně odešel zřejmě poslední klient - muž. Mám kancelářskou profesi, a protože jsem sama s dětmi v domku za Prahou - peněz poskrovnu, přivydělávám si masírováním zad umím i celého těla, ale to až tak moc lidí nechce. Záda vedou.

masérka

Tenhle chlápek je můj letitý kamarád a manžel mojí kamarádky, neberu cizí lidi, jen ty, co znám. V práci velmi úspěšný, podnikatel, co dodat, zaseklý záda, vystresovaný celý tělo i mysl. Donedávna jsem mu dělala jen ramena, krk a záda, teď se asi ten stres zhorši,l protože mě poprosil o celý tělo: „Jsem uplně vyřízenej, prosím tě udělej něco, ať je mi zase dobře,“ povídal.

Jsem na to zvyklá, chodí ke mně většinou lidi z těchto oblastí, už ty jejich gordické uzly znám a umím je ve spolupráci s nimi rozmotat, nebo alespoň většinu. Tak jo, řekla jsem si, je to moje práce a nahý chlapský tělo mě nepohoršuje, konečně mám desetiletého syna, který už začíná mít taky mužský tělo. Všechno probíhalo podle klasického scénáře, kamarád se vypovídával a uvolňoval... pak jsme narazili na téma partnerských vztahů, i tam se u něj začal projevovat nahromaděný stres, chápete? Problémy s erekcí, povídal a povídal, akademická debata, myslela jsem si, pak dostal takový podivný výraz - Květa Fialová tomu říká debilní kozlovský. :-) A pak to přišlo: „Víš, já ti mám už léta takovej jeden sen, kterej jsem si nikdy nesplnil, a když se tak na tebe dívám, ty jseš jí strašně podobná... no pocem,“ blesklo mi hlavou, co to bude za šílenost ?
„Tak ven s tím,“ říkám mu, „o co jde?“
„No, já když mi bylo asi 15, tak jsem viděl takovej film, víš.“
Aha už se začínám kapku děsit... „A to ti bylo o jednom takovým odsouzeným chlápkovi, který čekal na popravu. A tam ti byla taková doktorka, vypadáš z profilu přesně jako ona. No a ta ho před tím vyšetřovala a ukazovala mu, kde mu tu hlavu jako useknou, a dělala mu to a to a to...“
Už mi to bylo jasný, povídám mu: „Ty hele, to je fakt blbej nápad, to já hrát nebudu, budu tě masírovat, ale to je všechno.“
„Ne ne ne, ani se tě nedotknu, jenom se tak na mě dívej a já budu ten odsouzenej, můžeš mi i nadávat, bejt na mě hnusná nebo se směj, to bude nejlepší, jako že mi to přeješ tu smrt...“
„Pane na nebi, přestaň, je to hnusný , a nech toho, já na to... je to fakt odporný!“
„Ano, jsem odpornej a hnusnej, můžeš i víc do mě, tamhle ten páseček jak tam máš, já strašně zlobim a takový se musej potrestat...“
a mezitím povídáním přišla erekce a díky jeho rychlé svépomoci hned nato i to ostatní.

Než jsem se stačila vzpamatovat z celý situace a něco udělat, bylo po všem. Ještě mě poprosil o ubrousky na utření. Aspoň to. Hnus, Kelišová, proběhlo mi hlavou, hnus fialovej, takhle mě zneužít!

Zaplatil za masáž a radostně vytančil k domovu, já doma seděla ještě nějakou chvíli jako opařená a doufala, že se mi to jenom zdálo.

Hanka, masérka a kamarádka redakce

Reklama