Dvě hodiny bez elektřiny, asi byste nad tím mávly rukou, ale pokud byste byla odkázána na internet a elektrikou ovládané lůžko, už byste to nejspíš řešila víc. Stejně jako čtenářka Mischelle3.

Když je člověk odkázaný na pomoc bližních, jeho jediný společník je internet a lůžko má ovládané elektřinou, pak je pro něj sebemenší výpadek proudu hororem. Více v příspěvku čtenářky Misechelle3…


Hezký den, 

zrovna nedávno byl v celém okrese asi dvouhodinový blackout. Sobota večer, tma jak v pytli a co teď budu dělat? Moje náplň dne je počítač a ten bez proudu nejede. Když je se mnou někdo v pokoji, tak bez něj nějaký čas vydržím, ale jinak nemám jak někoho přivolat. Někteří už víte, že se kvůli nemoci nemůžu hýbat ani mluvit a jsem odkázána na pomoc druhého. I když máme na střeše elektrárnu, ta mi byla v ten moment prd platná. Toto jsem si uvědomovala už dávno, takže jsme pořídili elektrocentrálu. Ze sklepa taťka natáhl prodlužku ke mně do pokoje a hurá počítač jede. Jenže jen ten můj a internet, celý dům by neutáhla.  Naštěstí elektřina se kolem osmé opět rozjela, bez proudu bych nejspíš spala v sedě, protože i rošt mám na elektřinu. Vychytávek plný barák, ale bez elektřiny jsem nahraná. 

A tento znáte? 

Wikipedie: „Já vím všechno!“ 

Google: „Najdu všechno!“ 

Facebook: „Já znám všechny.“ 

Internet: „Beze mě jste v pr...“ 

Elektřina: „Tak se uklidníme jo?!“ 

Mischelle3

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou úpravou.

Téma dne 24. 10. 2012: Můj život bez elektrického proudu

apc prepetova ochranaPříspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Okolo 17.00 hodiny se dozvíte, která z přispěvatelek obdrží zaslouženou odměnu, totiž APC přepěťovou zásuvkou s osmi zástrčkami a telefonní a internetovou přípojkou, sloužící k ochraně spotřebičů před výkyvy napětí způsobenými třeba blesky.

čeps

Reklama